6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Mr. Robot" (Fot. USA Network)

"Criminal Minds" z zamówieniem na kolejny sezon. Ricky Martin w 3. sezonie "American Crime Story". Rizwan Manji w obsadzie "Mr. Robot". A oprócz tego "Black-ish", "Ray Donovan" i rewelacyjny sequel "Dziewczyn" od Kimmela.

1. "Criminal Minds" z zamówieniem na kolejny sezon. "Criminal Minds" dostało zamówienie od CBS na 13. sezon.

2. Ricky Martin w 3. sezonie "American Crime Story". Ricky Martin pojawi się jako Antonio D'Amico, partner życiowy zamordowanego projektanta mody Gianniego Versacego.

3. Nowe twarze w pilocie spin-offu "Black-ish". Znany z "Suburgatory" Chris Parnell pojawi się w roli faceta z administracji uczelni, gdzie ma studiować Zoey (Yara Shahidi). W pilocie spin-offu "Black-ish" zagrają także Matt Walsh z "Veepa" i Trevor Jackson z "American Crime".

4. Rizwan Manji w obsadzie "Mr. Robot". Znany z "The Magicians" Rizwan Manji dostał rolę powracającą w 3. sezonie "Mr. Robot". Zobaczymy go w roli Norma, nowego partnera Dominique DiPierro (Grace Gummer).

5. Ryan Dorsey w 5. sezonie "Raya Donovana". Ryan Dorsey zagra złodzieja w 5. sezonie "Raya Donovana".

6. Jimmy Kimmel stworzył sequel "Girls". "Girls" spotyka "Golden Girls" w nowej parodii Jimmy'ego Kimmela. Występują Lena Dunham, Alison Williams, Jemima Kirke, Zosia Mamet i Andrew Rannells, a także sam Kimmel jako Officer Sausage (ale to nie wszystko, co powinniście wiedzieć o tym bohaterze!).

REKLAMA