Ekipa "Gry o tron" w nowych kostiumach. Zobaczcie spot reklamowy HBO z serialowymi gwiazdami

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Gwiazdy seriali HBO - a także John Oliver - wystąpiły w zabawnym spocie promującym stację. Ciekawostką są nowe kostiumy ekipy "Gry o tron", które tutaj widzimy po raz pierwszy.

HBO zaprosiło swoje gwiazdy do udziału w klipie promocyjnym stacji, w którym wszyscy mieli zaśpiewać "aaaaaa!" - wiecie, ten dźwięk, który słyszymy, kiedy na ekranie przed naszym ulubionym serialem pojawia się logo HBO. Zgromadzono rzeczywiście imponujący gwiazdozbiór - pojawia się tutaj John Oliver, który narzeka na "korporacyjne dręczenie", a także aktorzy z "Veepa", "Dziewczyn", "Westworldu", "Rozwodu", "Pozostawionych", "Niepewnych", "Doliny Krzemowej", "High Maintenance" itp., itd.

Prawdziwą atrakcją jest jednak występ ekipy "Gry o tron" - i wcale nie chodzi o to, że śpiewają lepiej niż inni. Klip pokazuje nowe kostiumy Aryi (Maisie Williams), Sansy (Sophie Turner), Daenerys (Emilia Clarke), Jona Snowa (Kit Harington) i innych bohaterów. Wszyscy pojawiają się bardzo krótko na ekranie, ale to w zupełności wystarczy, żeby zobaczyć, jak się zmienili.

"Gra o tron" wraca 17 lipca nad ranem na antenę HBO Polska, a tymczasem... aaaaa!

REKLAMA