8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Poldark" (Fot. BBC)

Telewizja SyFy podaje daty premier na lato. "Poldark" ma już zamówienie na 4. sezon. Netflix zamawia nowy serial młodzieżowy. A oprócz tego "Designated Survivor", nagrody Peabody i nie tylko.

1. Telewizja SyFy podaje daty premier na lato. "Dark Matter" wraca z 3. sezonem 9 czerwca, tego samego dnia premierę będzie mieć 2. sezon "Wynonny Earp". 3. sezon "Killjoys" rusza 30 czerwca, a 3. sezon "12 małp" - 19 maja. 14 czerwca premierę będzie mieć "Blood Drive", grindhouse'owy serial o wyścigu przez Amerykę autami napędzanymi krwią. Z kolei 6 sierpnia szykujcie się na "Sharknado 5".

2. "Poldark" ma już zamówienie na 4. sezon. Podczas panelu na BFI & Radio Times Television Festival w Londynie Aidan Turner zdradził, że "Poldark" na pewno wróci z 4. sezonem. Zdjęcia do niego mają się rozpocząć we wrześniu. A 3. sezon będzie mieć premierę w BBC już w czerwcu.

3. "Designated Survivor" szuka kolejnego showrunnera. Jeff Melvoin, który był showrunnerem "Designated Survivor" od grudnia, nie będzie dalej prowadził produkcji serialu. Trwają poszukiwania nowego (czwartego już) showrunnera na 2. sezon.

4. "This Is Us" i "Atlanta" wśród finalistów Peabody Awards. Ogłoszono listę 60 finalistów Peabody Awards - znajdują się na niej "O.J.: Made In America", "This Is Us", "Atlanta", "Luke Cage", "Stranger Things", "Veep", "Happy Valley", "Długa noc" i nie tylko.

5. Netflix zamawia nowy serial młodzieżowy. Netflix zamówił 13 odcinków sitcomu "Alexa & Katie", opowiadającego o dwóch przyjaciółkach (w rolach głównych Paris Berelc i Isabel May), które właśnie idą do szkoły średniej.

6. Raymond Cruz w obsadzie "Mayans MC". Raymond Cruz, czyli Tuco Salamanca z "Breaking Bad", pojawi się w spin-offie "Synów Anarchii".

7. Hiszpański kryminał "Wiem, kim jesteś" dziś w Ale kino+. Serial startuje w niedzielę 9 kwietnia o godz. 20:10, a więcej o nim dowiecie się z naszego cyklu Serialowa alternatywa.

8. Nowy zwiastun serialu "I'm Dying Up Here" o stand-upie.

REKLAMA