6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Skam" (Fot. NRK)

"Skam" wraca już dziś, Sana główną bohaterką 4. sezonu. Jest już plan na 4. sezon "American Crime". Camilla Parker Bowles pojawi się w 3. sezonie "The Crown". A oprócz tego "Outcast: Opętanie", "Billions" i nie tylko.

1. Jest już plan na 4. sezon "American Crime". Producent wykonawczy "American Crime" Michael McDonald ujawnił, że 4. sezon serialu - jeśli tylko powstanie - będzie opowiadać o kobietach, molestowaniu seksualnym i niesprawiedliwości w miejscu pracy. Niestety, szanse na zamówienie nie są duże, ponieważ w tym sezonie oglądalność "American Crime" jest bliska zera.

2. Asia Kate Dillon z awansem w "Billions". Asia Kate Dillon będzie w stałej obsadzie 3. sezonu "Billions".

3. "Skam" wraca już dziś, Sana główną bohaterką 4. sezonu. Nowy "Skam" rusza w poniedziałek, 10 kwietnia. Niestety, będzie to już sezon finałowy.

4. Camilla Parker Bowles pojawi się w 3. sezonie "The Crown". Producentka "The Crown" Suzanne Mackie zdradziła, że w 3. sezonie serial przedstawi nam młodą Camillę Parker Bowles. Ona i książę Karol po raz pierwszy spotkali się na początku lat 70.

5. "Outcast: Opętanie" wraca z 2. sezonem na kanale FOX. W poniedziałek, 10 kwietnia o godz. 22:00 startuje na FOX Polska 2. sezon serialu "Outcast: Opętanie". Jeśli jesteście ciekawi, jak serial się zmieni w tym sezonie, polecamy naszą rozmowę z Robertem Kirkmanem i Patrickiem Fugitem.

6. Nowy zwiastun serialu "Claws". Komediodramat TNT startuje 11 czerwca.

REKLAMA