6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Sense8" (Fot. Netflix)

"Nashville" z zamówieniem na 6. sezon. Zwiastun 2. sezonu "Sense8". David Duchovny i Gillian Anderson w teaserze audiobooka "Z Archiwum X". A oprócz tego "Riverdale", "Veep" i nie tylko.

1. "Nashville" z zamówieniem na 6. sezon. Telewizja CMT zamówiła 6. sezon "Nashville", składający się z 16 odcinków. Druga część 5. sezonu startuje 1 czerwca.

2. David Duchovny i Gillian Anderson powracają w audiobooku "Z Archiwum X". Bohaterowie serialu pojawią się w audiobooku "The X-Files: Cold Cases" i będą mówić tymi samymi głosami co w telewizji. Premiera zaplanowana jest na lipiec.

3. Zwiastun 2. sezonu "Sense8". Serial wraca 5 maja.

4. Urodziny Jugheada w najbliższym odcinku "Riverdale". Zdjęcia z odcinka "Chapter Ten: The Lost Weekend" z 13 kwietnia znajdziecie tutaj. Jughead ma urodziny, ale nie wygląda na najszczęśliwszego.

5. Julia Louis-Dreyfus mogła wystartować w wyborach. Aktorka z "Veepa" zdradziła, że Demokraci chcieli, aby wystartowała w wyborach na jakiś ważny urząd. Powiedziała im, że nie zrobi tego "nawet za milion lat".

6. Nowy "Ojciec Brown" za miesiąc w księgarniach. 16 maja nakładem wydawnictwa Replika ukaże się drugi tom opowiadań kryminalnych "Ojciec Brown. Najgorsza zbrodnia na świecie" Gilberta Keitha Chestertona. Bohaterem cyklu jest detektyw w sutannie, którego możecie także kojarzyć z serialu "Ojciec Brown". Książkę będzie można u nas wygrać w maju w konkursie.

ojciecbrown45

REKLAMA