6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Fear The Walking Dead" (Fot. AMC)

0

"Fear the Walking Dead" z 4. sezonem. Koniec "Outsiders" po dwóch sezonach. Wszystkie sezony "Mad Men" na polskim Netfliksie. A oprócz tego "Rozwód", "The Crown" i nie tylko.

1. "Fear the Walking Dead" z 4. sezonem. Telewizja AMC zamówiła 4. sezon "Fear the Walking Dead". Serial będzie miał nowych showrunnerów - Andrew Chambliss i Ian Goldberg ("Once Upon a Time") zastąpią Dave'a Ericksona. Tymczasem Scott M . Gimple ("The Walking Dead") został nowym producentem wykonawczym.

2. Koniec "Outsiders" po dwóch sezonach. WGN America skasowało "Outsiders", mimo że serial miał dobrą oglądalność. Jako powód podano to, że stacja chce iść w innym kierunku i oferować bardziej zróżnicowane programy, które mają trafiać do szerszej publiki.

3. Becki Newton w 2. sezonie "Rozwodu". Becki Newton wcieli się w agentkę nieruchomości, z którą zacznie umawiać się Robert. Tymczasem Steven Pasquale zagra nowego faceta Frances.

4. Claire Foy w "The Crown" tylko do końca 2. sezonu. Claire Foy, która po 2. sezonie zakończy przygodę z "The Crown", mówi, że dla niej to duży plus tej roli. Aktorka nie chciałaby przez siedem lat grać cały czas tej samej postaci.

5. Wszystkie sezony "Mad Men" na polskim Netfliksie. Gdybyście nudzili się w święta, już teraz możecie oglądać 7 sezonów "Mad Men" na Netfliksie.

6. Byliśmy w Paryżu na otwarciu Series Manii i pokazie "Pozostawionych". W poniedziałek o godz. 20:10 w HBO Polska rusza 3. sezon "Pozostawionych". Recenzji możecie spodziewać się jutro (widzieliśmy wszystko oprócz finału, jest świetnie), będzie także relacja z europejskiej premiery w Paryżu. Rozmawialiśmy z ekipą serialu - Damonem Lindelofem, Justinem Theroux, Christopherem Ecclestonem i kompozytorem Maxem Richterem - a na premierze spotkaliśmy również Jennifer Aniston.