Gillian Anderson jako Judy Garland i David Bowie na zdjęciach z serialu "American Gods"

"American Gods" (Fot. Starz)

Gillian Anderson zagra w "Amerykańskich bogach" Media - boginię, która wykorzystuje nasze uwielbienie dla celebrytów, przyjmując różne znajome postacie. Mamy nowe zdjęcia i teasery.

30 kwietnia na antenie Starz zadebiutuje serial "American Gods", oparty na powieści Neila Gaimana. Jego głównym bohaterem jest Cień (Ricky Whittle), facet, który wychodzi z więzienia, tuż po tym jak dowiaduje się, że jego żona (Emily Browning) nie żyje. W drodze do domu spotyka tajemniczego Pana Wednesdaya (Ian McShane), który pokazuje mu świat, jaki mu się nie śnił. Panowie znajdą się w środku surrealistycznej wojny pomiędzy starymi bogami a nowymi bogami, odzwierciedlającymi zamiłowanie współczesnych społeczeństw do pieniędzy, technologii, mediów, celebrytów czy używek.

W znakomitej obsadzie serialu znajdują się także Pablo Schreiber jako Szalony Sweeney, Yetide Badaki jako Bilquis, Bruce Langley jako Techno Chłopiec, Crispin Glover jako Pan World, Orlando Jones jako Pan Nancy, Kristin Chenoweth jako Wielkanoc, Gillian Anderson jako Media, Cloris Leachman jako Zoria Wieczernaja, Peter Stormare jako Czernobog, Corbin Bernsen jako Wulkan i Jonathan Tucker jako Lokaj Lyesmith. Twórcą serialu jest Bryan Fuller ("Hannibal", "Pushing Daisies").

Premiera "American Gods" w Polsce zaplanowana jest na 1 maja w serwisie Amazon Prime Video, a kilka dni temu pojawiła się nowa fotka Gillian Anderson jako Judy Garland.

American Gods Season 1 2017

Wcześniej już Bryan Fuller pokazywał nam fragmenty twarzy Gillian ucharakteryzowanej na Marilyn Monroe, Lucy Ricardo, Davida Bowiego i właśnie Judy Garland. Nie wiadomo, czy na tym jej wcielenia się zakończą, czy będzie ich jeszcze więcej.

A poza tym polecamy Wam nowe teasery z postaciami z serialu. Jest m.in. Kristin Chenoweth jako Wielkanoc.

REKLAMA