5 sezonów "Haven", całe "Top Gear" i nowe "Fargo". To wszystko pojawiło się ostatnio na ShowMaksie

"Fargo" (Fot. FX)

Kolejny tydzień, kolejna dostawa seriali na ShowMaksie. Od wczoraj dostępny jest premierowy odcinek 3. sezonu "Fargo" - i na tym nie koniec.

Dziś w serwisie ShowMax Polska pojawiło się coś miłego dla miłośników mrocznych klimatów science fiction - wszystkie sezony "Haven" ("Przystań"), serialu opowiadającego o małym miasteczku w stanie Maine, które stało się schronieniem dla osób posiadających zdolności nadprzyrodzone. Kiedy do tego miejsca przybywa agentka FBI Audrey Parker (Emily Rose), rozpoczyna się nowy etap zarówno dla niej, jak i dla mieszkańców Haven. Serial, stworzony przez stacje SyFy i Showcase, jest luźno oparty na książce "Colorado Kid" Stephena Kinga. Całość ma pięć sezonów i 78 odcinków.

Ponadto serwis został uzupełniony o kilka filmów: "Zack i Miri kręcą porno", "Fanboys", "Niesamowici bracia Bloom", a także "Bronson" z Tomem Hardym i filmowa "Opowieść podręcznej" z 1990 roku (serial z Elisabeth Moss zadebiutuje w Polsce równo za tydzień). Jest również dostępny film "Fargo" braci Coenów.

Od zeszłego piątku na ShowMaksie możecie oglądać 21 sezonów "Top Gear" (od drugiego do dwudziestego drugiego włącznie) - kultowego programu motoryzacyjnego BBC, który przez lata prowadziła ekipa w składzie Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May. Dostępne są także różnego rodzaju dodatki, jak "Alfabet Top Gear" czy materiał z wpadkami z planu.

Zapraszamy do testowania serwisu ShowMax. Pierwsze 14 dni za darmo >>>

Poza tym przypominamy, że od wczoraj na ShowMaksie możecie oglądać pierwszy odcinek 3. sezonu "Fargo", w którym Ewan McGregor wciela się w dwóch walczących ze sobą braci bliźniaków. Jeśli chcecie wiedzieć, czemu "Fargo" w tym roku ma obsesję na punkcie znaczków, która z serialowych pań ma szansę przebić Peggy Blomquist i dlaczego uważamy, że najbliższe miesiące będą jednym wielkim The Carrie Coon Show, odpalcie koniecznie nowy odcinek. A potem oczywiście naszą recenzję. Kolejne odcinki 3. sezonu będą pojawiać się na ShowMaksie w czwartki rano, zaraz po ich premierze w USA.

Nowy odcinek #Fargo już jest na #showmax! Wiemy, bo dostaliśmy przypomnienie w postaci znaczków :)

Post udostępniony przez Serialowa (@serialowa)

REKLAMA