"Are You There, Chelsea?": Zdjęcia z pilota serialu

11 stycznia rusza "Are You There, Chelsea?", nowy serial NBC z Laurą Prepon w roli głównej. Zobaczcie zdjęcia - na jednym Laura jest z dawnym kolegą z "Różowych lat siedemdziesiątych".

"Are You There, Chelsea?" to nowy serial komediowy NBC, oparty na bestsellerowej książce Chelsea Handler - która z kolei oparta jest na życiu autorki. Główną bohaterką jest Chelsea Newman (w tej roli znana z "Różowych lat siedemdziesiątych" Laura Prepon). Podobnie jak Handler, będzie ona kelnerką (w barze sportowym w New Jersey).

Jak donosi TV Guide, w serialu pojawi się Wilmer Valderrama, czyli niezapomniany Fez z "Różowych lat siedemdziesiątych". Będzie wyglądał trochę inaczej niż wtedy (możecie go zobaczyć na ostatnim zdjęciu), a jego postać będzie baseballistą, który bardzo spodoba się Chelsea. Laura i Wilmer całowali się na planie serialu, co dla nich obojga było dziwne, bo przyjaźnią się od lat.

Wszyscy aktorzy z "Różowych lat siedemdziesiątych" wciąż regularnie się widują. Jak opowiada Laura:

Kiedy Kutch [Ashton Kutcher] zaczął kręcić "Dwóch i pół", poszłam kilka razy na plan, żeby go wesprzeć. Kręci serial blisko mnie, więc widujemy się często. Mila [Kunis], Thoper [Grace], Danny [Masterson] i Wilmer odwiedzili mnie na planie w zeszłym tygodniu. Jesteśmy rodziną na zawsze.

Łączy ich zresztą nie tylko przyjaźń, ale też interesy. Laura, Wilmer, Ashton i Danny są współwłaścicielami kilku restauracji.

Zobaczcie też klipy promujące "Are You There, Chelsea?">>>

REKLAMA