6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Shadowhunters" (Fot. Freeform)

"Shadowhunters" z zamówieniem na 3. sezon. "Will" będzie mieć latem premierę w TNT. Bryan Fuller wyjaśnia, czemu skrócono "American Gods". A oprócz tego "Power" i nie tylko.

1. Zmarła Erin Moran z "Happy Days". W wieku 56 lat zmarła Erin Moran, znana z roli Joanie Cunningham w sitcomie "Happy Days".

2. "Shadowhunters" z zamówieniem na 3. sezon. Telewizja Freeform zamówiła 3. sezon serialu młodzieżowego "Shadowhunters". Druga część 2. sezonu będzie mieć premierę 5 czerwca. Do obsady dołączył Will Tudor ("Gra o tron"), który wcieli się w Sebastiana.

3. "Will" będzie mieć latem premierę w TNT. Telewizja TNT poinformowała, że 10 lipca wystartuje "Will" - punkrockowy serial o Williamie Szekspirze.

4. Nat Geo zamawia serial o pigułce antykoncepcyjnej. Telewizja Nat Geo zamówiła nowe seriale - o pigułce antykoncepcyjnej (na podstawie książki "The Birth of the Pill" Jonathana Eiga), wirusie Ebola i początkach "National Geographic".

5. Bryan Fuller wyjaśnia, czemu skrócono "American Gods". 1. sezon "American Gods" miał liczyć 10 odcinków, ale go skrócono do dziewięciu. Twórca serialu Bryan Fuller wyjaśnił, że kiedy nakręcono 3. i 4. odcinek, ekipa nie była zadowolona z efektu. Były problemy ze scenografią, a poza tym pewne rzeczy w życiu Cienia wydarzyły się za wcześnie, co zmieniło perspektywę całości. W końcu więc zdecydowano o przemontowaniu tych dwóch odcinków i połączeniu ich w jeden.

6. Fragment 4. sezonu "Power". Serial wraca tego lata.

REKLAMA