Serialowe hity i kity - nasze podsumowanie tygodnia

"Fargo" (Fot. FX)

1 2 3 4 5 6

HIT TYGODNIA: Pomyłki, znaczki i Nikki Swango – "Fargo" przypomniało, jak bardzo go nam brakowało

"Fargo" (Fot. FX)

"Fargo" (Fot. FX)


Nie wiem, jak długo będzie trwać świetna serialowa passa Noah Hawleya, ale premierowy odcinek 3. sezonu "Fargo" nie zwiastuje jej szybkiego końca. Dostaliśmy bowiem dokładnie to, czego mogliśmy się spodziewać, w stylu, który już poznaliśmy i niezmiennie uwielbiamy.

Nie znaczy to oczywiście, że nic w tym odcinku nie zaskoczyło. Wręcz przeciwnie, zaskakiwani byliśmy permanentnie od samego początku, bo po tym spodziewaliśmy się chyba wszystkiego, oprócz wizyty w NRD. Potem zaś robiło się jeszcze dziwniej, a my wpadliśmy po uszy w opowieść o skonfliktowanych braciach, drogocennych znaczkach, gangsterach z zepsutymi zębami i niebezpieczeństwach wynikających z przystawania pod klimatyzatorami.

A wszystko to podlane jedynym w swoim rodzaju absurdalno-brutalnym sosem i okraszone paletą barwnych postaci, wśród których na dobry początek wyróżniamy Nikki Swango, najseksowniejszą brydżystkę małego ekranu. Już jest świetnie, ale chyba nie tylko ja mam nadzieję, że dopiero się rozkręcamy. [Mateusz Piesowicz]

fargogif1

1 2 3 4 5 6
REKLAMA