6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Broadchurch" (Fot. ITV)

Chris Chibnall mówi, czy "Broadchurch" kiedykolwiek jeszcze wróci. Claire Temple nie pojawi się w serialu "The Punisher". Hulu zamawia nowy serial komiksowy. A oprócz tego "Once Upon a Time", "Supergirl" i nie tylko.

1. Chris Chibnall o ewentualnym powrocie "Broadchurch". Chris Chibnall, twórca brytyjskiego "Broadchurch", powiedział, że serial się skończył i nie powinniśmy spodziewać się jego powrotu w jakiejkolwiek formie. "To byłoby na tyle i więcej już nie będzie, absolutnie" - oznajmił scenarzysta w rozmowie z "Radio Times".

2. Claire Temple nie pojawi się w serialu "The Punisher". Rosario Dawson zdradziła, że nie zagra w "The Punisher". I wcale nie chodzi o to, że nie było miejsca dla Claire - po prostu nie udało się tym razem zgrać harmonogramów.

3. Mark Gibbon w obsadzie "Supergirl". Znany ze "Smallville" Mark Gibbon pojawi się w "Supergirl" jako Generał Zod, nowy serialowy łotr.

4. Zdjęcia ze ślubu w "Once Upon a Time". Ślub dwójki postaci będzie częścią muzycznego odcinka "The Song In Your Heart", pierwsze zdjęcia znajdziecie tutaj.

5. Hulu zamawia nowy serial komiksowy. Platforma Hulu zamówiła pilot serialu "Locke & Key", oparty na komiksie pod tym samym tytułem. Serial będzie łączyć w sobie elementy horroru, thrillera i fantasy. Bohaterami będzie trójka dzieciaków, która odkrywa niezwykłe drzwi, mogące całkowicie odmienić człowieka. Pierwszy odcinek napisze Joe Hill, autor komiksu, a producentem wykonawczym jest Carlton Cuse ("Bates Motel").

6. Zwiastun serialu komediowego "Alone Together". Nowa produkcja telewizji Freeform opowiadać będzie o dwójce przyjaciół z Los Angeles, którzy nie są najpopularniejszymi ludźmi i nie mają wielu innych znajomych.

REKLAMA