6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

ABC podaje daty finałów swoich seriali. "Into the Badlands" z zamówieniem na 3. sezon. Szykuje się zmiana castingowa w "Riverdale". A oprócz tego "Suits", "Powerless" i nie tylko.

1. ABC podaje daty finałów swoich seriali. Telewizja ABC podała, kiedy kończą się obecne sezony jej seriali. Już 30 kwietnia zostanie wyemitowany finał "American Crime", 10 maja - "Black-ish", a 11 maja - "The Catch". 14 maja sezon zakończy "Once Upon a Time", 15 maja - "Quantico", a 16 maja - "Agenci T.A.R.C.Z.Y." i aż cztery serialowe komedie. 17 maja będą finały m.in. "Designated Survivor" i "Modern Family", a 18 maja - "Chirurgów" i "Skandalu".

2. "Into the Badlands" z zamówieniem na 3. sezon. Telewizja AMC zamówiła 3. sezon "Into the Badlands", składający się z 16 odcinków.

3. Dulé Hill w 7. sezonie "Suits". Dulé Hill pojawi się w "Suits" w roli dawnego przyjaciela Harveya, który teraz pracuje w konkurencyjnej firmie. Aktor będzie w stałej obsadzie 7. sezonu.

4. Szykuje się zmiana castingowa w "Riverdale". "Riverdale" będzie szukać nowego Reggiego na 2. sezon. Grający tę postać Ross Butler opuszcza serial ze względu na konflikt w harmonogramach. Co prawdopodobnie oznacza, że 2. sezon "Trzynastu powodów", gdzie ten aktor także gra, jest w tym momencie już pewny.

5. "Powerless" wyleciało z ramówki NBC. NBC wyrzuciło z czwartkowej odcinki "Powerless" i zastąpiło ją odcinkami "Superstore". To oznacza w praktyce koniec superbohaterskiej komedii.

6. "Turn: Washington's Spies" wróci w czerwcu. Czwarty i zarazem finałowy sezon serialu o szpiegach Waszyngtona będzie mieć premierę 17 czerwca.

turn-key-art-4

REKLAMA