5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"iZombie" (Fot. CW)

0

Netflix zamawia 2. sezon "Ingobernable". Reżyser "La La Land" idzie do telewizji. Szykuje się gigantyczna porażka wśród nowych seriali. A oprócz tego "iZombie" i "Shooter".

1. Netflix zamawia 2. sezon "Ingobernable". Meksykański serial Netfliksa o pierwszej damie, która ucieka, po tym jak zostaje oskarżona o zamordowanie prezydenta, dostał zamówienie na 2. sezon, składający się z 15 odcinków.

2. Reżyser "La La Land" idzie do telewizji. Damien Chazelle wyreżyseruje "The Eddy", dramat muzyczny osadzony we współczesnym Paryżu. Nie wiadomo w tym momencie, czy to będzie film, czy serial limitowany - wiadomo, że scenariusz napisał Jack Thorne i że obecnie projekt jest proponowany różnym stacjom kablowym i serwisom streamingowym. Fabuła osadzona jest wokół klubu muzycznego w Paryżu, którego właściciel i zespół muzyczny muszą sobie radzić z kolejnymi wyzwaniami.

3. Shenae Grimes pojawi się w "iZombie". Znana z "90210" Shenae Grimes zagra gościnnie w odcinku "iZombie" z 16 maja.

4. Nowe twarze w 2. sezonie "Shootera". Do obsady "Shootera" dołączyli Patrick Sabongui, Troy Garity i Jaina Lee Ortiz. Całą trójkę zobaczymy w rolach powracających w 2. sezonie.

5. Szykuje się gigantyczna porażka wśród nowych seriali. Michael Ausiello podaje interesujący blind item: jeden z nowych seriali dramatycznych, który miał być wielkim hitem, wyszedł tak fatalnie, że stacja próbowała go już sprzedać za półdarmo jednemu z serwisów streamingowych. Do transakcji ostatecznie nie doszło, więc przed końcem roku serial na pewno pojawi się w oryginalnej stacji, a porażka ponoć ma być naprawdę duża. Czytelnicy TVLine obstawiają, że może chodzić o "Still Star-Crossed", "The Inhumans" albo nowego "Star Treka". Jeśli macie inne typy, koniecznie się podzielcie.