5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Sweet/Vicious" (Fot. MTV)

"Sweet/Vicious" skasowane przez MTV. "Roseanne" powróci z nowymi odcinkami. Kolejne problemy z produkcją "Star Trek: Discovery". A oprócz tego "Power" i "Nashville".

1. "Sweet/Vicious" skasowane przez MTV. Po jednym sezonie wyleciała z ramówki MTV komedia "Sweet/Vicious". Serial miał słabą oglądalność, ale wydawało się, że mogą go uratować pozytywne opinie krytyków.

2. "Roseanne" powróci z nowymi odcinkami. TVLine donosi, że powstaje 8-odcinkowy nowy sezon "Roseanne". Mają się w nim pojawić Roseanne Barr, John Goodman, Sara Gilbert i Laurie Metcalf. Zainteresowana jego emisją jest stacja ABC, a także Netflix, na którym Amerykanie mogą obecnie oglądać wszystkie stare odcinki tego kultowego sitcomu.

3. Kolejne problemy z produkcją "Star Trek: Discovery". Choć zdjęcia do nowego "Star Treka" trwają już od trzech miesięcy, CBS właśnie wymienił jednego z głównych aktorów. Shazad Latif, który miał zagrać Kola, klingońskiego oficera, zostanie zastąpiony przez Kennetha Mitchella. Co oznacza, że sceny z tą postacią prawdopodobnie trzeba będzie nakręcić od nowa.

4. "Power" wraca w czerwcu. Telewizja Starz ogłosiła datę premiery 4. sezonu "Power" - 25 czerwca.

5. Zapowiedź powrotu "Nashville".

REKLAMA