Całe wakacje spędzimy w Twin Peaks. Znamy datę finału, pojawił się także teaser z nowym materiałem

Ekipa "Twin Peaks" w sesji "Entertainment Weekly"

David Lynch i spółka nie ujawniają zbyt wiele informacji o "Twin Peaks". Ale dzięki nowemu teaserowi już wiemy, jak wyglądają teraz dobrze nam znane miejsca. Poznaliśmy także datę finału.

21 maja w USA w telewizji Showtime i 22 maja w HBO Polska zadebiutuje nowy sezon "Twin Peaks", składający się z 18 odcinków. Został on w całości napisany i wyprodukowany przez Davida Lyncha i Marka Frosta, za kamerą osobiście stanął Lynch. Obsada liczy 217 nazwisk, powróci większość naszych ulubionych bohaterów z agentem Cooperem na czele. Pierwsze zdjęcia z nowych odcinków "Twin Peaks" już się pojawiły, ale "prawdziwego" zwiastuna jak nie było tak nie ma.

Poznaliśmy za to dokładny plan emisji "Twin Peaks". Okazuje się, że z nową odsłoną kultowego serialu spędzimy całe lato - 21 maja pokazane zostaną dwa pierwsze odcinki składające się na premierę, a 3 września dwa finałowe odcinki.

Ujawniono też trochę nowego materiału - jeśli jesteście ciekawi, czy Double R Diner, biuro szeryfa i daglezjowe lasy wciąż są na swoim miejscu, zobaczcie nowy teaser.

REKLAMA