5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Orange Is the New Black" (Fot. Netflix)

Hakerzy wykradli 5. sezon "Orange Is the New Black". Nasim Pedrad w obsadzie "People of Earth". Hilary Swank w nowej antologii stacji FX. A oprócz tego "Strike Back" i nie tylko.

1. Hakerzy wykradli 5. sezon "Orange Is the New Black". Grupa hakerów określająca się jako The Dark Overlord wykradła i wypuściła 10 odcinków 5. sezonu "Orange Is the New Black", którego premiera na Netfliksie zaplanowana jest na 9 czerwca. Ich autentyczności na razie nikt nie zweryfikował, wiadomo tylko, że do wycieku doszło, po tym jak hakerzy szantażowali Netfliksa, domagając się pieniędzy. Netflix odmówił zapłacenia okupu i powiadomił o sprawie organy ścigania. Tymczasem hakerzy twierdzą, że to nie koniec, bo są także w posiadaniu niewypuszczonych jeszcze seriali ABC, FOX-a, National Geographic i IFC.

- To nie musiało tak wyglądać, Netfliksie. Stracicie znacznie więcej pieniędzy, niż wydalibyście, gdybyście skorzystali z naszej skromnej oferty. Wstydzimy się, że oddychamy tym samym powietrzem co wy. Myśleliśmy, że taki pragmatyczny biznes jak wy zrozumie zalety współpracy z tak rozsądną i litościwą jednostką jak my. A co do innych: wciąż jest czas, żeby się uratować. Nasze oferty wciąż są aktualne, przynajmniej na razie - grożą hakerzy w oświadczeniu, wypuszczonym tuż po spełnieniu groźby co do "Orange Is the New Black".

2. Nasim Pedrad w obsadzie "People of Earth". Wciąż nie wiadomo, co z kolejnym sezonem "New Girl", a tymczasem Nasim Pedrad ma już nową pracę. Aktorka dołączyła do stałej obsady komedii "People of Earth", gdzie będzie grać agentkę FBI.

3. Hilary Swank w nowej antologii stacji FX. Hilary Swank dołączyła do obsady nowego serialu "Trust", którego 1. sezon opowiadać będzie o rodzinie Gettych. Aktorka zagra matkę Johna Paula Getty'ego III, który w 1973 został porwany przez mafię w Rzymie. W obsadzie serialu znajduje się już Donald Sutherland jako J. Paul Getty, magnat naftowy i założyciel dynastii Gettych. Zdjęcia ruszają w czerwcu w Londynie, premiery serialu możemy spodziewać się na początku 2018 roku.

4. Ruszają zdjęcia do nowego "Strike Back". "Strike Back" czeka reboot, którzy jedni nazywają nową wersją serialu, a inni po prostu 6. sezonem. Niezależnie od tego, która wersja ostatecznie wygra, zdjęcia już ruszają, obsada została wymieniona, a kilka dni temu dołączyli do niej Nina Sosanya, Katherine Kelly i Trevor Eve.

5. Teaser 4. sezonu "The Strain". To już finałowa seria, daty premiery jeszcze nie ma.

REKLAMA