5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Trzynaście powodów" (Fot. Netflix)

"Pitch" skasowany po jednym sezonie. Netflix dodaje więcej ostrzeżeń do "Trzynastu powodów". Hakerzy publikują listę wykradzionych filmów i seriali. A oprócz tego "Hap i Leonard" i nie tylko.

1. "Pitch" skasowany po jednym sezonie. Ekipa serialu "Pitch" poinformowała fanów w serwisach społecznościowych, że 2. sezonu nie będzie. FOX skasował serial.

2. "Hap i Leonard" z 3. sezonem. SundanceTV zamówiło 3. sezon serialu "Hap i Leonard", który, podobnie jak oba poprzednie, będzie składał się z 6 odcinków. Scenariusz powstanie w oparciu o "The Two-Bear Mambo", trzecią z serii książek Joego R. Lansdale'a.

3. Netflix dodaje więcej ostrzeżeń do "Trzynastu powodów". Po tym jak zaczęło pojawiać się w mediach coraz więcej opinii, że oglądanie "Trzynastu powodów" nie w każdej sytuacji jest bezpieczne, Netflix postanowił dodać więcej ostrzeżeń. Pojawią się one jeszcze w tym tygodniu, będą silniejsze niż dotychczas i widzowie zobaczą je przed każdym odcinkiem.

4. Hakerzy publikują listę wykradzionych filmów i seriali. Hakerzy, którzy wypuścili 5. sezon "Orange Is the New Black", opublikowali pełną listę wszystkiego, co udało im się wykraść. Znajdziecie ją w serwisie Variety i jest ona dość dziwna, bo zawiera m.in. "New Girl" (którego sezon się skończył, nowych odcinków nie ma i nie wiadomo, czy w ogóle powstaną), "Bill Nye Saves the World" (które miało premierę w kwietniu), a także "Portlandię", "It's Always Sunny in Philadelphia" czy "The Arrangement".

5. Komedia "Wrecked" powraca z 2. sezonem. Telewizja TBS poinformowała, że 2. sezon "Wrecked" będzie mieć premierę 20 czerwca.

REKLAMA