5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

0

"Opowieść podręcznej" z zamówieniem na 2. sezon. Hulu zamawia "Marvel's Runaways" i nowy serial twórcy "House of Cards". Will Chase w obsadzie "Stranger Things". A oprócz tego "The Defenders" i nie tylko.

1. "Opowieść podręcznej" z zamówieniem na 2. sezon. Platforma Hulu zamówiła 2. sezon "Opowieści podręcznej", który będzie składał się przynajmniej z 10 odcinków. Zobaczymy go w 2018 roku. Przy okazji zdradzono, że premiera tego serialu miała lepszą oglądalność niż cokolwiek na Hulu - zarówno jeśli chodzi o produkcje oryginalne, jak i wszelkie inne.

2. Hulu zamawia "Marvel's Runaways" i nie tylko. Kolejne zamówienia Hulu to całe sezony "Marvel's Runaways", serialu o nastolatkach, walczących z superprzestępcami, którymi są ich rodzice, a także "The First", nowej produkcji Beau Willimona, twórcy "House of Cards", opowiadającej o kolonizacji kosmosu.

3. Komedia Danny'ego DeVito i Jeffa Goldbluma pojawi się na Amazonie. Panowie zagrają "muzyczny duet z przeszłości", który nie może znieść się nawzajem, ale zostaje zmuszany do ponownych występów. Serial pisze Tim Long ("The Simpsons"), a wśród producentów znajduje się m.in. Brian Grazer ("Arrested Development").

4. Will Chase w obsadzie "Stranger Things". Will Chase dołączy do obsady "Stranger Things" w 2. sezonie. Zobaczymy go w roli Neila Mayfielda, głowy nowej rodziny, która pojawi się w miasteczku.

5. Teaser "The Defenders" sugeruje zmartwychwstanie. Wczoraj pojawił się pełny zwiastun "The Defenders", a wcześniej wypuszczono teaser z pewnym grobowcem. To oczywiście zapowiedź powrotu Elektry.