6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"2 Broke Girls" (Fot. CBS)

Beth Behrs mówi, czy "2 Broke Girls" zostało skasowane. Nowy "American Idol" w telewizji ABC. Hayley Atwell na zdjęciu z "Howards End". A oprócz tego "Bloodline", spin-off "Świata Raven" i nie tylko.

1. Beth Behrs o tym, czy "2 Broke Girls" zostało skasowane. "2 Broke Girls" to w tym sezonie jeden z zagrożonych seriali. Tego, czy CBS go skasuje, nie wie w tej chwili nikt, nawet obsada. Beth Behrs mówi, że ona sama nie ma pojęcia, co dalej z serialem, i że wszystkiego dowiemy się podczas upfrontów.

2. Nowy "American Idol" w telewizji ABC. To już oficjalne: ABC wygrało wojnę o "Idola". Program wróci w przyszłym sezonie.

3. Spin-off "Świata Raven" startuje latem. Raven-Symoné powróci po 10 latach na ekrany. Nowy serial nosi tytuł "Raven's Home" i startuje 21 lipca.

4. Dylan Schmid i Havana Guppy z awansem w serialu "Shut Eye". Dylan Schmid i Havana Guppy będą w stałej obsadzie 2. sezonu "Shut Eye".

5. Hayley Atwell na zdjęciu z "Howards End". Hayley Atwell wcieli się w Margaret Schlegel w ekranizacji powieści E.M. Forster. Pierwsze zdjęcie już mamy.

Howard's End 2018

6. Zwiastun 3. sezonu "Bloodline". "Jak się tutaj znaleźliśmy? Mieliśmy dobre czasy. Ale wszyscy mnie okłamywaliście" - mówi Sally w zwiastunie finałowego sezonu "Bloodline". Serial wraca 26 maja.

REKLAMA