5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Aktorka z "Gry o tron" opowiada, jak ekipa zapobiega wyciekom spoilerów. "Scream" z nowymi bohaterami w 3. sezonie. Matt Davis na zdjęciu z "The Originals". A oprócz tego "Jamestown" i nie tylko.

1. Jak ekipa "Gry o tron" zapobiega wyciekom spoilerów. Wiele spoilerów wciąż wycieka z planu "Gry o tron", ale jedno wiemy na pewno: obsada się pilnuje i jest pilnowana. Nathalie Emmanuel, która gra w serialu Missandei, zdradziła, że konta mailowe zostały zabezpieczone za pomocą dwustopniowej weryfikacji, a scenariuszy nie wolno drukować. Co więcej, żadne notatki dotyczące postaci nie mogą opuścić planu - wszystkie pisemne uwagi, które pojawiają się w trakcie prób, są odpowiednio oznaczane i pod koniec dnia zwracane, jak książki z biblioteki.

2. "Scream" z nowymi bohaterami w 3. sezonie. "Scream" będzie zupełnie nowym serialem od 3. sezonu, a dobrze nam znani bohaterowie już nie wrócą. W TVLine znajdziecie opisy nowych postaci. Znajduje się wśród nich m.in. skrywający mroczny sekret futbolista w typie Michaela Jordana i jego dziewczyna cheerleaderka, a także pewna dobrze zorganizowana rebeliantka oraz dziewczyna mająca słabość do subkultury gotyckiej. Grupa ma być także bardziej zróżnicowana od poprzedniej, także pod względem etnicznym.

3. Sky już zamówiło 2. sezon "Jamestown". W tym tygodniu w Wielkiej Brytanii wystartował serial "Jamestown" o osadnikach, którzy przybyli na początku XVII wieku do Ameryki. Telewizja Sky już zamówiła 2. sezon.

4. Powstanie miniserial "Little Women". PBS stworzy składający się z trzech odcinków miniserial "Little Women" na podstawie książki Louisy May Alcott. Scenariusz napisze Heidi Thomas ("Call the Midwife"), a reżyserować będzie Vanessa Caswill ("Thirteen").

5. Matt Davis na zdjęciu z "The Originals". Matt Davis, czyli Alaric z "Pamiętników wampirów", pojawi się w "The Originals" 12 maja. TVLine prezentuje pierwsze zdjęcie.

the-originals-alaric-photo

REKLAMA