2. sezon "Wielkich kłamstewek" coraz bliżej? Zobaczcie, jakie zdjęcie wrzuciła Reese Witherspoon

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

0

"Wielkie kłamstewka" miały być miniserialem i zakończyć się na początku kwietnia, ale wyraźnie końca nie chcą ani widzowie, ani aktorki. Reese Witherspoon wciąż spędza czas z koleżankami z planu - oto dowód.

"Wielkie kłamstewka" miały być kolejnym świetnym miniserialem HBO - 7 odcinków, deszcz nagród Emmy i koniec. Ale chyba tym razem będzie jednak kontynuacja. O 2. sezonie zaczęto mówić bezpośrednio po finale, który w satysfakcjonujący sposób zakończył historię kobiet z kalifornijskiego Monterey, ale jednocześnie narobił publiczności apetytu na więcej.

Po zakończeniu miniserii twórcy co prawda powściągliwie wypowiadali się na temat kontynuacji (reżyser Jean-Marc Vallée wyraźnie powiedział, że nie ma to sensu), ale aktorki były innego zdania. Reese Witherspoon i Nicole Kidman ani przez moment nie ukrywały, że chciałyby jeszcze wrócić do Monterey, a ponieważ obie są także producentkami, szanse na więcej "Wielkich kłamstewek" są całkiem duże.

Autorka książkowego oryginału, Liane Moriarty, już szuka pomysłu na kontynuację, a tymczasem Reese Witherspoon wyraźnie chciała dać widzom do zrozumienia, że coś się dzieje za kulisami. "Spędzam #SundayFunday z tymi paniami... pracujemy nad nowymi kłamstwami" - napisała aktorka na Instagramie pod zdjęciem z Nicole Kidman i Laurą Dern.

Pozostaje tylko czekać na oficjalną wiadomość o 2. sezonie?

Spending #SundayFunday with these ladies ... working on some new lies

Post udostępniony przez Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)