6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Frequency" i "No Tomorrow" skasowane. "Snowfall" startuje w lipcu w FX. Zdjęcia z finału 6. sezonu "Once Upon a Time". A oprócz tego "Psych", "Will & Grace" i nie tylko.

1. "Frequency" i "No Tomorrow" skasowane. Telewizja CW oficjalnie skasowała dwie nowości z tego sezonu - "Frequency" i "No Tomorrow". Los obu był przesądzony już od kilku miesięcy, kiedy okazało się, że nie będzie zamówienia na więcej odcinków.

2. "Snowfall" startuje w lipcu w FX. Telewizja FX ogłosiła, że 5 lipca premierę będzie mieć nowy serial "Snowfall", opowiadający o epidemii kokainy w Los Angeles na początku lat 80.

3. Zdjęcia z finału 6. sezonu "Once Upon a Time". Finał już w niedzielę, zdjęcia znajdziecie tutaj. Z kolei w TVLine pojawił się wywiad z Jennifer Morrison. Aktorka tłumaczy, że musiała zmienić coś w życiu, bo przez ostatnie 13 lat pracowała w telewizji non stop, po 16-18 godzin dziennie, prawie nie widywała znajomych i rodziny i jest po prostu zmęczona. Teraz będzie grała w sztuce "The End of Longing" w Nowym Jorku, dalszych planów na razie nie ma.

4. NBC zamawia nowy serial komediowy. Telewizja NBC zamówiła nową komedię "A.P. Bio". Znany z "It's Always Sunny in Philadelphia" Glenn Howerton gra Jacka, byłego profesora filozofii, który zaczyna uczyć biologii w szkole średniej, po tym jak jego kariera się załamuje. Uczenie biologii go nie interesuje, ale znajduje sposób, aby się w tym odnaleźć. W serialu grają także Patton Oswalt, Lyric Lewis, Mary Sohn i gościnnie Vanessa Bayer. Twórcą jest Mike O'Brien (dawniej "Saturday Night Live").

A.P. Bio - Season Pilot

5. Będzie film świąteczny z bohaterami "Psych". W grudniu USA Network pokaże film świąteczny "Psych: The Movie", w którym bohaterowie spotkają się trzy lata po finale serialu.

psych0567

6. Ekipa "Will & Grace" na nowym plakacie. Powrotu serialu możemy spodziewać się jesienią.

Will & Grace - Season 1

REKLAMA