12 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Timeless" (Fot. NBC)

NBC niespodziewanie kasuje "Timeless", zamawia seriale z cyklu "Chicago" i nie tylko. FOX zamawia "Gotham", "The Last Man on Earth" i trzy nowości. Zamówienie w CW dostaje nowa "Dynastia" i "Black Lightning". A to dopiero początek!

1. NBC kasuje "Timeless". Po jednym sezonie z ramówki NBC zniknie "Timeless". Decyzja o skasowaniu została podyktowana powodami finansowymi. Twórcy i aktorzy są mocno zaskoczeni i planują szukać nowej stacji, która przygarnie serial. Więcej ich tweetów znajdziecie tutaj.

2. FOX zamawia 4. sezon "Gotham" i "The Last Man on Earth". Oba seriale wrócą w sezonie 2017/2018. Fani "The Last Man on Earth" mogą odetchnąć z ulgą, a następnie przeczytać naszą recenzję finału.

3. FOX zamawia także trzy nowe seriale. Zamówienie dostał serial medyczny "The Resident z Mattem Czuchrym i Emily VanCamp (na zdjęciu), a także dwie komedie: "Ghosted" z Adamem Scottem i Craigiem Robinsonem oraz "LA to Vegas" z Dylanem McDermottem.

the-resident-fox

4. ABC kasuje "Last Man Standing". Serial komediowy z Timem Allenem w roli głównej emitowany był przez sześć sezonów i nie wróci z siódmym.

5. Spin-off "Black-ish" prawdopodobnie przejdzie do Freeform. Zoey z "Black-ish" idzie na studia, ale jeśli serial z nią w roli głównej dostanie zamówienie, prawdopodobnie nie będzie go pokazywać ABC, tylko bardziej młodzieżowy Freeform (który wcześniej nazywał się ABC Family).

6. "Skandal" zakończy się po 7. sezonie. TVLine donosi, że 7. sezon "Skandalu" będzie już ostatni. Informacja jest nieoficjalna, ale potwierdziło go kilka różnych źródeł Michaela Ausiello.

7. "Modern Family" dostaje dwa kolejne sezony. "Modern Family" dostało zamówienie na sezony 9 i 10, po 22 odcinki każdy. Dziesiątka serialowych gwiazd dostanie podwyżki.

8. CW zamawia kolejne sezony "iZombie" i "The Originals". "iZombie" wróci z 4. sezonem, a "The Originals" z 5. sezonem.

9. CW zamawia także cztery nowe seriale. Zamówienie w CW otrzymały aż cztery nowości: reboot "Dynastii", wojskowy dramat "Valor", opowiadający o grupie pilotów helikopterów wykonujących tajne misje, a także "Black Lightning" na podstawie komiksu DC oraz "Life Sentence", nowy serial z Lucy Hale. O wszystkich nowych produkcjach będziemy pisać więcej w przyszłym tygodniu.

10. "Blindspot" z zamówieniem w NBC. Telewizja NBC zamówiła 3. sezon "Blindspot".

11. NBC zamawia także kolejne sezony chicagowskich seriali. "Chicago Fire", "Chicago P.D." i "Chicago Med" wrócą w przyszłym sezonie. Na razie nie wiadomo, co dalej z "Chicago Justice".

12. Telewizja FXX zamawia animowaną komedię o Deadpoolu. Nietypowy superbohater doczeka się własnego serialu. Telewizja FXX zamówiła 10 odcinków, które napisze Donald Glover ("Atlanta") razem ze swoim bratem Stephenem. Obaj panowie będą showrunnerami serialu, a w ekipie producentów wykonawczych znajduje się także Jeph Loeb z Marvela.

REKLAMA