10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Gods" (Fot. Starz)

0

"American Gods" wróci z 2. sezonem. SyFy zamawia "Krypton" i adaptację książki George'a R.R. Martina. ABC robi czystki w ramówce i składa zamówienia. NBC kasuje "Powerless". I to wciąż nie koniec.

1. "American Gods" wróci z 2. sezonem. Telewizja Starz zamówiła 2. sezon "American Gods", który zobaczymy w połowie 2018 roku. Na pewno będzie przynajmniej 8 odcinków, ale dokładnej liczby na razie nie podano.

2. ABC robi czystki w ramówce. Czystki są bardzo poważne, bo ABC pożegnało po tym sezonie następujące seriale: "American Crime", "Dr. Ken", "Imaginary Mary", "Secrets and Lies", "The Catch", "The Real O'Neals".

3. ABC zamawia nowe sezony swoich seriali. Zamówienie w ABC otrzymali "Agenci T.A.R.C.Z.Y." (sezon 5), "Designated Survivor" (sezon 2), "American Housewife" (sezon 2), "Black-ish" (sezon 4) i "The Goldbergs" (sezony 5 i 6). Powróci także "Once Upon a Time" z 7. sezonem, już bez Jennifer Morrison. Ponadto zamówiono pięć nowości, o których będziemy pisać osobno, ponieważ pojawiły się już pierwsze teasery.

4. NBC zamawia kolejny sezon "Czarnej listy". Serial wróci jesienią z 5. sezonem, liczącym 22 odcinki. Nie ma na razie decyzji, co dalej z "The Blacklist:Redemption".

5. Zamówienie dostało także "Great News". Niespodzianka - nowa komedia, której producentką jest Tina Fey, wróci z 2. sezonem. Nie ma na razie wieści na temat "Trial & Error".

6. FOX kasuje trzy tegoroczne nowości. Do ramówki FOX-a nie wrócą "Making History", "Son of Zorn" i "APB".

7. NBC kasuje "Powerless". Zgodnie z przewidywaniami, NBC skasowało komedię "Powerless". Serial już wcześniej wycofano z ramówki. Dwa odcinki z zamówionej trzynastki nie zostały pokazane i nie wiadomo, czy w ogóle NBC planuje je wyemitować.

8. NBC zamawia nowy serial "Good Girls". "Good Girls" to serial o trzech mamuśkach z przedmieścia, które mają problemy finansowe i postanawiają obrabować lokalny supermarket. Ale nic nie idzie po ich myśli. W serialu grają m.in. Mae Whitman i Retta, nie pojawi się za to Kathleen Rose Perkins, której rola zostanie obsadzona na nowo.

9. Telewizja SyFy zamawia trzy nowe seriale. Zamówienie od SyFy dostały: opowiadający o przodkach Supermana "Krypton", a także adaptacja powieści graficznej "Happy!" z Chistopherem Melonim i "Nightflyers" na podstawie książki George'a R.R. Martina.

10. "Kroniki Shannary" przenoszą się do telewizji Spike. MTV ogłosiło, że 2. sezon "Kronik Shannary" - którego możemy spodziewać się jesienią - będzie emitowany przez telewizję Spike. Nie podano przyczyn tych przenosin, ale MTV ewidentnie pozbywa się ze swojej ramówki seriali - zostaną tylko "Teen Wolf", który wkrótce się kończy, i "Scream".

 • Ola

  och nie, oby Trial & Error przetrwało :(

 • Piotr Malczewski

  Że skasują "Imaginary Mary" wiedziałem z chwilą gdy w obsadzie pojawiła się Jenna Elfman. 6 serialz jej udziałem, który pada po pierwszym sezonie. Czas pomyśleć o zmianie zawodu.

 • Kama

  Cieszy "Great News", martwi "American Crime". "Good Girls" zapowiada się nieźle, może to kontynuacja dobrej passy NBC. Oby nie kosztem "Trial & Error".

 • Panna

  Nie moge doczekac sie wiadomosci o Trial and Error, ale mam nadzieje, ze beda pozytywne. Skasowanie American Crime smuci, ale nie bylo dla mnie zaskoczeniem. ImagInary Mary nie moglo przetrwac, pomysl wydawal sie dosc ciekawy, ale wykonanie zawiodlo. Once Upon A Time bez Jennifer Morrison to bedzie jeszcze wieksza porazka.

 • Ola Baranska

  Liczyłam, że jednak American Crime ocaleje w przyszłorocznej ramówce. Wielka szkoda

 • Dorota D.

  Trzymam mocno kciuki za Trial and error. Co jak co, ale ten serial zasługuje na kolejny sezon.