10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Gods" (Fot. Starz)

"American Gods" wróci z 2. sezonem. SyFy zamawia "Krypton" i adaptację książki George'a R.R. Martina. ABC robi czystki w ramówce i składa zamówienia. NBC kasuje "Powerless". I to wciąż nie koniec.

1. "American Gods" wróci z 2. sezonem. Telewizja Starz zamówiła 2. sezon "American Gods", który zobaczymy w połowie 2018 roku. Na pewno będzie przynajmniej 8 odcinków, ale dokładnej liczby na razie nie podano.

2. ABC robi czystki w ramówce. Czystki są bardzo poważne, bo ABC pożegnało po tym sezonie następujące seriale: "American Crime", "Dr. Ken", "Imaginary Mary", "Secrets and Lies", "The Catch", "The Real O'Neals".

3. ABC zamawia nowe sezony swoich seriali. Zamówienie w ABC otrzymali "Agenci T.A.R.C.Z.Y." (sezon 5), "Designated Survivor" (sezon 2), "American Housewife" (sezon 2), "Black-ish" (sezon 4) i "The Goldbergs" (sezony 5 i 6). Powróci także "Once Upon a Time" z 7. sezonem, już bez Jennifer Morrison. Ponadto zamówiono pięć nowości, o których będziemy pisać osobno, ponieważ pojawiły się już pierwsze teasery.

4. NBC zamawia kolejny sezon "Czarnej listy". Serial wróci jesienią z 5. sezonem, liczącym 22 odcinki. Nie ma na razie decyzji, co dalej z "The Blacklist:Redemption".

5. Zamówienie dostało także "Great News". Niespodzianka - nowa komedia, której producentką jest Tina Fey, wróci z 2. sezonem. Nie ma na razie wieści na temat "Trial & Error".

6. FOX kasuje trzy tegoroczne nowości. Do ramówki FOX-a nie wrócą "Making History", "Son of Zorn" i "APB".

7. NBC kasuje "Powerless". Zgodnie z przewidywaniami, NBC skasowało komedię "Powerless". Serial już wcześniej wycofano z ramówki. Dwa odcinki z zamówionej trzynastki nie zostały pokazane i nie wiadomo, czy w ogóle NBC planuje je wyemitować.

8. NBC zamawia nowy serial "Good Girls". "Good Girls" to serial o trzech mamuśkach z przedmieścia, które mają problemy finansowe i postanawiają obrabować lokalny supermarket. Ale nic nie idzie po ich myśli. W serialu grają m.in. Mae Whitman i Retta, nie pojawi się za to Kathleen Rose Perkins, której rola zostanie obsadzona na nowo.

9. Telewizja SyFy zamawia trzy nowe seriale. Zamówienie od SyFy dostały: opowiadający o przodkach Supermana "Krypton", a także adaptacja powieści graficznej "Happy!" z Chistopherem Melonim i "Nightflyers" na podstawie książki George'a R.R. Martina.

10. "Kroniki Shannary" przenoszą się do telewizji Spike. MTV ogłosiło, że 2. sezon "Kronik Shannary" - którego możemy spodziewać się jesienią - będzie emitowany przez telewizję Spike. Nie podano przyczyn tych przenosin, ale MTV ewidentnie pozbywa się ze swojej ramówki seriali - zostaną tylko "Teen Wolf", który wkrótce się kończy, i "Scream".

REKLAMA