10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"2 Broke Girls" (Fot. CBS)

CBS kasuje "2 Broke Girls". "Brooklyn 9-9" z zamówieniem na 5. sezon. "Riverdale" ma nowego Reggiego. Kolejne osoby opuszczają "Once Upon a Time". A oprócz tego mnóstwo kolejnych zamówień.

1. Koniec "2 Broke Girls" - nie będzie 7. sezonu. Telewizja CBS skasowała po sześciu sezonach "2 Broke Girls". Plany na 7. sezon już były, twórcy rozmawiali z Cher o roli matki Max.

2. "Brooklyn 9-9" z zamówieniem na 5. sezon. Telewizja FOX zamówiła 5. sezon komedii "Brooklyn 9-9".

3. "Law & Order: SVU" wróci w przyszłym sezonie. Popularny procedural dostał zamówienie na 19. sezon.

4. "Riverdale" ma nowego Reggiego. Do obsady "Riverdale" dołączył Charles Melton, który teraz będzie grać Reggiego (Ross Butler wybrał rolę w "Trzynastu powodach"). Tymczasem awans do stałej obsady dostał Casey Cott, który wciela się w Kevina.

5. Jason Bateman podpisał kontrakt na 5. sezon "Arrested Development". Aktor pochwalił się na Twitterze, że kontrakt już jest podpisany. The Hollywood Reporter donosi, że twórca serialu, Mitchell Hurwitz, podpisał swój kontrakt kilka tygodni temu i że scenarzyści zaczęli pracę nad nowymi odcinkami.

6. FOX zamawia 2. sezon serialowego "Egzorcysty". "The Exorcist" wróci z 2. sezonem, pomimo średniej oglądalności. Serial prawdopodobnie będzie szukać nowego showrunnera.

7. "Syn" powróci z 2. sezonem. Telewizja AMC zamówiła 2. sezon westernu "Syn", który będzie liczyć 10 odcinków.

8. Większość obsady żegna się z "Once Upon a Time". Josh Dallas, Ginnifer Goodwin, Emilie de Ravin, Jared S. Gilmore i Rebecca Mader opuszczają "Once Upon a Time". Wcześniej z serialu odeszła Jennifer Morrison. W 7. sezonie wszystko będzie skupiać się wokół postaci granych przez Lanę Parrillę, Roberta Carlyle'a, Colina O'Donoghue, a także Andrew J. Westa, który pojawi się w finale 6. sezonu.

9. CBS zamawia sześć nowych seriali. CBS zamówił cztery nowe seriale dramatyczne: "Instinct" z Alanem Cummingiem w dawnego agenta CIA wracającego do akcji, "SEAL Team" o komandosach z Davidem Boreanazem w roli głównej, "S.W.A.T." z Shemarem Moore'em i "Wisdom of the Crowd" z Jeremym Pivenem w roli speca od nowych technologii, który wymyślił aplikację do rozwiązywania spraw kryminalnych. Do tego do dochodzą dwie komedie: "9JKL" Marka Feuersteina o rodzinie mieszkającej w mieszkaniach obok siebie oraz "Me, Myself & I" z Bobbym Moynihanem, opowiadające o tym samym facecie w trzech różnych okresach życiowych. Wcześniej już zamówiono spin-off "The Big Bang Theory" o małym Sheldonie.

10. ABC zamawia jeszcze dwie nowości. Zamówienie otrzymały seriale "Deception" (o magiku, który został konsultantem FBI) i "Splitting Up Together" (nowa produkcja Emily Kapnek, Jenna Fischer i Oliver Hudson się rozwodzą).

REKLAMA