Nowy teaser "Twin Peaks" z bohaterami starszymi o 25 lat. A wśród nich niezapomniany Albert Rosenfield

"Twin Peaks" (Fot. Showtime)

W nowym teaserze "Twin Peaks" pojawiają się m.in. David Lynch, Mädchen Amick, Kimmy Robertson i zmarły niedawno Miguel Ferrer, który po raz ostatni wciela się w Alberta.

21 maja w USA w telewizji Showtime i 22 maja w HBO Polska zadebiutuje nowy sezon "Twin Peaks", składający się z 18 odcinków. Z nową odsłoną kultowego serialu spędzimy całe lato, bo emisja finału została zaplanowana na 3 września (w Polsce dzień później). Sezon został w całości napisany i wyprodukowany przez Davida Lyncha i Marka Frosta, za kamerą osobiście stanął Lynch. Obsada liczy 217 nazwisk, powróci większość naszych ulubionych postaci z agentem Cooperem na czele.

Jeden teaser z bohaterami już był, dziś mamy kolejny. Pojawia się w nim ponownie niezapomniany ekspert FBI z dziedziny kryminalistyki, Albert Rosenfield (Miguel Ferrer, który zmarł w styczniu), a także jak zwykle głośno wrzeszczący Gordon Cole (David Lynch), zastępca szeryfa Andy (Harry Goaz), sekretarka Lucy Moran (Kimmy Robertson) i kelnerka Shelly Johnson (Mädchen Amick).

REKLAMA