12 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Timeless" (Fot. NBC)

NBC zmieniło zdanie co do "Timeless". "Elementary" wróci w przyszłym sezonie. "Frequency" otrzymało zakończenie. Laura Linney pojawi się w amerykańskiej wersji "Red Nose Day Actually". A oprócz tego seriale zamówione i skasowane.

1. NBC zmieniło zdanie co do "Timeless" - serial jednak wróci. Kilka dni po tym jak NBC skasowało "Timeless", pojawiła się informacja, że jednak będzie 2. sezon, składający się z 10 odcinków. Serial prawdopodobnie powróci wiosną 2018 (Eric Kripke pisał początkowo o lecie, w kolejnych tweetach doniósł, że to też się zmieniło).

2. "Elementary" wróci w przyszłym sezonie. Telewizja CBS zamówiła 6. sezon "Elementary". W przyszłym sezonie powróci także "The Amazing Race".

3. "The Great Indoors" skasowane. Komedia CBS zniknie z ramówki po jednym sezonie.

4. Teaser powrotu "Will & Grace". NBC wypuściło pierwszy teaser 9. sezonu "Will & Grace" i zapowiedziało na poniedziałek pełny zwiastun.

5. "Baby Daddy" zakończy się po 100. odcinku. Telewizja Freeform skasowała komedię "Baby Daddy". Finałem serialu będzie 100. odcinek, zaplanowany na 22 maja.

6. ABC zamawia kolejne sezony dwóch komedii. "Fresh Off the Boat" powróci z 4. sezonem, a "Speechless" z 2. sezonem.

7. "The Blacklist: Redemption" skasowane. Spin-off "The Blacklist" zakończy żywot po jednym sezonie. Ryan Eggold, czyli serialowy Tom Keen, powróci w 5. sezonie do serialu-matki.

8. "Frequency" otrzymało zakończenie. Telewizja CW wypuściła krótki epilog "Frequency", kończący serialowe wątki.

9. Amerykański zwiastun "Red Nose Day Actually". W amerykańskiej wersji krótkiego sequela "To właśnie miłość", którą pokaże NBC, pojawi się również Laura Linney.

10. "Notorious" skasowany po jednym sezonie. To akurat wiedzieliśmy od dawna, ale teraz mamy oficjalne potwierdzenie: nie będzie kontynuacji "Notorious".

11. Ana De La Reguera w 2. sezonie "Goliatha". Aktorka wcieli się w miejską radną, która startuje na burmistrza Los Angeles.

12. Showtime zamawia komedię "SMILF". Showtime zamówił cały sezon serialu komediowego "SMILF", opartego na filmie krótkometrażowym Frankie Shaw, nagrodzonym w 2015 roku na festiwalu Sundance. Serial opowiadać będzie o dwudziestokilkuletniej dziewczynie, której pragnienia związane ze związkami, seksem i karierą kolidują z rzeczywistością - jest ona także samotną młodą matką.

REKLAMA