Poznajcie 7 nowych seriali NBC - zwiastuny i zdjęcia

"Law & Order True Crime" (Fot. NBC)

0
1 2 3 4 5 6 7

NBC w nowym sezonie pokaże m.in. własną produkcję true crime, serial o szkolnym kółku teatralnym z Joshem Radnorem, podniosłą opowieść o dzielnych amerykańskich chłopcach i nową komedię Mindy Kaling.

"Law & Order True Crime: The Menendez Murders"

Law-And-Order-True-Crime-The-Menendez-Murders-1

Dick Wolf, czyli mózg stojący za serią "Prawo i porządek", a także "Chicago", tym razem próbuje swoich sił w gatunku true crime. "Law & Order True Crime" to nowa antologia NBC, pokazująca kulisy procesów, które zaszokowały opinię publiczną.

Bohaterami 1. sezonu - składającego się z 8 odcinków - będą bracia Erik i Lyle Menendezowie z Beverly Hills, oskarżeni o brutalne zamordowanie rodziców. Edie Falco wcieli się w Leslie Abramson, prawniczkę, która ich broniła. Serial pokaże nam zbrodnię, proces, osoby związane z procesem, a także medialny cyrk wokół całej sprawy i to, co działo się naprawdę za kulisami.

1 2 3 4 5 6 7
 • Michał

  Poza "Good Girls" to nie ma tu nic ciekawego. Pewnie zerknę na "Reverie" dla Sarah Shahi, ale cudów cie oczekuję. No i liczę na zamówienie dla serialu Busy Phillips i Casey Wilson.

  • Ola

   to samo chciałam napisać!

  • Moim zdaniem "Rise" to murowany hit, a "Law & Order True Crime" to główny kandydat do pozostania w ramówce przez lata. "Champions" wygląda całkiem uroczo, a ta komedia o nauczycielu filozofii/biologii to też ciekawa rzecz, bo kompletnie nie wiem, o co tam chodzi. Tylko "The Brave" odrzuca mnie pod każdym względem, cała reszta zdecydowanie ma coś w sobie.

   • Karolina Małas

    Czy ja widzę Barbiego z "Under the Dome" występującego w "The Brave"? Mocne PASS w takim razie. :D

   • Michał

    "Rise" pewnie będzie hitem, ale boję się, że będzie dla mnie tak niestrawny jak "Trzynaście powodów" i późniejsze sezony "Glee". Coś czuję, że to będą same banały i strasznie sztuczne emocje. Ale liczę na to, że się mylę, bo naprawdę przydałby się dobry serial młodzieżowy. "Law & Order" pewnie i zostanie w ramówce na lata, ale w ogóle mnie nie interesuje. Dla mnie wszystkie seriale CSI, Law & Order, czy SVU to jedno i to samo. "A. P. Bio" ma dobrą obsadę (Vanessa Bayer!), więc jeśli recenzje nie będą straszne, to też na to zerknę. A co do "Champions" to niestety nie widzę w tym nic ciekawego. Słaba obsada i mało interesujący pomysł, bo ile razy już widzieliśmy serial, w którym ktoś, kto nie powinien się opiekować dzieckiem, nagle jest do tego zmuszony (chociażby tegoroczny "The Mick").

 • Hazel

  A. P. Bio mnie intryguje, Good Girls zapowiada się ciekawie. Może zerknę jeszcze na Reverie. Rise? Może.

 • Marek

  Rise pachnie mi takim poważniejszym Glee