Nowy serial telewizji FOX o X-Menach. Zobaczcie pełny zwiastun "The Gifted"

"The Gifted" (Fot. FOX)

X-Meni zdobywają mały ekran. Po "Legionie" przyszedł czas na serial FOX-a, opowiadający o młodych mutantach i ich rodzicach, ściganych przez zły rząd. Prezentujemy zwiastun "The Gifted".

FOX dzisiaj będzie prezentować nową ramówkę, a jeszcze przed nią wypuścił zwiastun marvelowskiego serialu, który szykowany jest na jeden z największych hitów jesieni. Osadzone świecie X-Menów "The Gifted" opowiada o rodzicach z przedmieścia (Stephen Moyer i Amy Acker), których zwykłe życie zmienia odkrycie, że ich dzieci (Natalie Alyn Lind i Percy Hynes White) są mutantami i mają moce nadprzyrodzone. Cała rodzina, zmuszona do ucieczki przed rządem, przyłącza się do podziemnej sieci mutantów walczących o przeżycie.

Pilota "The Gifted" napisał Matt Nix ("Burn Notice"), a wyreżyserował go Bryan Singer, twórca filmowej serii. W obsadzie znajdują się także Sean Teale jako Eclipse/Marcos Diaz, Jamie Chung jako Blink/Clarice Fong, Coby Bell jako Jace Turner, Emma Dumont jako Polaris/Lorna Dane i Blair Redford jako Thunderbird/John Proudstar. Premiera zaplanowana jest na jesień.

the gifted_poster

REKLAMA