10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Will & Grace" (Fot. NBC)

NBC wypuściło 5-minutową zapowiedź nowego sezonu "Will & Grace". Będzie duży przeskok czasowy w 7. sezonie "New Girl". "Quantico" dostało zamówienie na krótszy 3. sezon. A oprócz tego "American Horror Story", "Skandal" i nie tylko.

1. Muzyczna zapowiedź 9. sezonu "Will & Grace". To nie jest typowy zwiastun - NBC pokazało kulisy powrotu ekipy "Will & Grace" do ich dawnego mieszkania, pojawiła się także piosenka. Kultowy sitcom powróci jesienią z 12 nowymi odcinkami.

2. Duży przeskok czasowy w 7. sezonie "New Girl". W finałowym sezonie "New Girl" czeka nas trzyletni przeskok czasowy. Akcja sezonu będzie działa się na przestrzeni roku i u każdego z bohaterów wydarzy się coś ważnego. Pomysły, które przedstawiła w ostatniej chwili twórczyni serialu Liz Meriwether, tak bardzo spodobały się FOX-owi, że zamówiono ten sezon - choć początkowo skłaniano się ku zakończeniu "New Girl". O kulisach negocjacji pisze Deadline.

3. "Quantico" ze skróconym 3. sezonem. Telewizja ABC zamówiła składający się z 13 odcinków 3. sezon "Quantico". Twórca serialu, Josh Safran, odchodzi z ekipy, trwają poszukiwania nowego showrunnera.

4. George Newbern z awansem w "Skandalu". George Newbern będzie w stałej obsadzie 7. sezonu "Skandalu". ABC jeszcze oficjalnie tego nie ogłosiło, ale ma to już być finałowy sezon serialu Shondy Rhimes.

5. Pierwsze zdjęcie z serialu "Krypton". Telewizja SyFy pokazała pierwsze zdjęcie z serialu opowiadającego o przodkach Supermana. Dziennikarze widzieli już także zwiastun (jego opis pod linkiem), ale na razie jeszcze go nie wypuszczono.

krypton56

6. CBS skasował "The Odd Couple". Serial kończy się po trzech sezonach.

7. Leslie Grossman w 7. sezonie "American Horror Story". Leslie Grossman, czyli dawna odtwórczyni Mary Cherry w "Popular", pojawi się w nowym sezonie "American Horror Story".

8. Nowe twarze w obsadzie "Dirka Gently'ego". Alan Tudyk, John Hannah, Amanda Walsh i Aleks Paunovic pojawią się w 2. sezonie "Dirk Gently's Holistic Detective Agency".

9. Kolejny spin-off "Criminal Minds" skasowany. CBS skasował po dwóch sezonach "Criminal Minds: Beyond Borders".

10. Awans w obsadzie "Nashville". Cameron Scoggins będzie w stałej obsadzie "Nashville" w 5. sezonie.

REKLAMA