8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

"Roseanne" powróci do telewizji ABC w przyszłym roku. W planach jest także kolejny spin-off "Chirurgów". HBO zamawia serialowy horror. Jimmy Kimmel znowu poprowadzi Oscary. A oprócz tego zwiastun "Casual", data premiery "Get Shorty" i nie tylko.

1. "Roseanne" powróci do telewizji ABC. W 2018 roku ABC pokaże nowe odcinki sitcomu "Roseanne". Na ekranie pojawi się cała dawna obsada: Roseanne Barr (Roseanne), John Goodman (Dan), Sara Gilbert (Darlene), Laurie Metcalf (Jackie), Michael Fishman (D.J.) i Lecy Goranson (Becky). Sarah Chalke, która grała Becky w późniejszych sezonach, zagra inną rolę. Nie wiadomo, jak zostanie rozwiązane to, co się stało w finale z Danem. Jak wygląda obsada teraz, możecie zobaczyć tutaj.

2. ABC planuje spin-off "Chirurgów". Strażacy z Seattle będą bohaterami nowego spin-offu "Chirurgów", który dostał już zamówienie na cały sezon. Za scenariusz będzie odpowiadać Stacy McKee.

3. Zwiastun "The Gifted" z rekordową oglądalnością. FOX twierdzi, że zwiastun dziejącego się w świecie X-Menów serialu nowego "The Gifted" obejrzało już 31 mln osób na różnych platformach (w tym 11 mln na YouTube). W zeszłym roku świetnie sobie radził zwiastun "This Is Us" (50 mln obejrzeń w 11 dni na samym Facebooku) i serial potem też stał się hitem.

4. Serialowe "Get Shorty" startuje w sierpniu. Telewizja Epix podała datę premiery serialu "Get Shorty" - 13 sierpnia. W serialu grają m.in. widoczni na zdjęciu Ray Romano i Chris O’Dowd. Pod linkiem znajdziecie jeszcze jedno zdjęcie.

HOLD FOR EXCLUSIVE

5. Jimmy Kimmel znowu poprowadzi Oscary. Kimmel był gospodarzem oscarowej gali w tym roku i będzie nim także w roku 2018.

6. To już oficjalne: "Skandal" skończy się po 7 sezonach. Telewizja ABC potwierdziła wcześniejsze nieoficjalne informacje. Liczby odcinków finałowego sezonu "Skandalu" na razie nie podano.

7. HBO zamawia serialowy horror "Lovecraft Country". "Lovecraft Country" to antologia, która będzie opowiadać przerażające historie z perspektywy Afroamerykanów. Serial dostał na razie zamówienie na 1. sezon, który opowie historię 25-letniego Atticusa Blacka, ruszającego razem z przyjaciółką z dzieciństwa i wujkiem w podróż przez Amerykę z lat 50., aby odnaleźć swojego ojca. Podróż kończy się walką o przeżycie - bohaterowie muszą pokonać nie tylko złe duchy, ale także zwykłych rasistów. Scenariusz powstanie na podstawie książki Matta Ruffa pod tym samym tytułem, a napisze go Misha Green ("Underground"), która będzie także showrunnerką. Wśród producentów znajduje się Jordan Peele.

8. Zwiastun 3. sezonu "Casual". Serial wraca 23 maja.

casual-season-3-key-art

REKLAMA