Ramówka CBS na sezon 2017/2018. Mały Sheldon ze wsparciem "The Big Bang Theory"

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

Swoją ramówkę przedstawił dziś CBS. Jest trochę zmian, aż sześć nowości i przede wszystkim Sheldon Cooper w wersji (jeszcze bardziej) dziecinnej. Brakuje za to "Elementary".

CBS jako ostatnia ze stacji amerykańskiej Wielkiej Czwórki przedstawiła swój plan na nowy sezon. Wczesną jesienią jak zwykle w ramówce namieszają trochę mecze futbolowe, które będą emitowane w czwartkowe wieczory.

I tak, w poniedziałki prawie do końca października emitowane będą kolejno komedie: "The Big Bang Theory", "9JKL" (nowość), "Kevin Can Wait" oraz "Me Myself & I" (nowość), a po nich "Skorpion". Kiedy już wszystko wróci na swoje miejsce po zakończeniu sezonu futbolowego, Sheldon i spółka odzyskają swój stały czwartkowy slot, a w poniedziałkowej ramówce zostaną trzy pozostałe sitcomy, do których dołączy "Superior Donuts".

Wtorek bez żadnych zmian: widzów CBS czeka podwójna dawka "NCIS" i "Bull". W środę pomiędzy "Survivor" i "Criminal Minds" wskoczy nowy serial "SEAL Team" z Davidem Boreanazem w jednej z głównych ról. W czwartki bardzo duże wsparcie ze strony "The Big Bang Theory" dostanie spin-off tego serialu, czyli "Young Sheldon". Jego bohaterem będzie 9-letni Sheldon Cooper. Serial będzie mieć premierę 25 września, a potem wróci do ramówki CBS po zakończeniu sezonu na futbol. W czwartkowej ramówce zadebiutuje także kolejna nowość, "S.W.A.T.".

Piątek pozostaje bez zmian - "MacGyver" przetrwał i wraca tej jesieni z 2. sezonem. Z kolei z niedzielnej ramówki znika "Elementary", a w zamian wskakuje nowy serial "Wisdom of the Crowd".

"Elementary" oczywiście powróci, ale dopiero w midseasonie i tylko z 13 nowymi odcinkami. Inne seriale przesunięte na midseason to: "Man With a Plan", "Code Black" i reality show "The Amazing Race", a także dwie nowe produkcje, "Instinct" i "By the Book".

Seriale, które w tym sezonie opuszczają CBS, to: "2 Broke Girls", "American Gothic", "BrainDead", "Criminal Minds: Beyond Borders", "Doubt", "The Great Indoors", "The Odd Couple", "Pure Genius" i "Training Day".

Poniedziałek
20:00 - "The Big Bang Theory"/"Kevin Can Wait"
20:30 - "9JKL" (nowość)
21:00 - "Kevin Can Wait"/"Me Myself & I" (nowość)
21:30 - "Me Myself & I" (nowość)/"Superior Donuts"
22:00 - "Scorpion"

Wtorek
20:00 - "NCIS"
21:00 - "Bull"
22:00 - "NCIS: New Orleans"

Środa
20:00 - "Survivor"
21:00 - "SEAL Team" (nowość)
22:00 - "Criminal Minds"

Czwartek
20:00 - "Thursday Night Football"
A kiedy już skończy się sezon na futbol:
20:00 - "The Big Bang Theory"
20:30 - "Young Sheldon" (nowość)
21:00 - "Mom"
21:30 - "Life in Pieces"
22:00 - "S.W.A.T." (nowość)

Piątek
20:00 - "MacGyver"
21:00 - "Hawaii Five-0"
22:00 - "Blue Bloods"

Niedziela
20:00 - "Wisdom of the Crowd" (nowość)
21:00 - "NCIS: Los Angeles"
22:00 - "Madam Secretary"

REKLAMA