Poznajcie 4 nowe seriale CW - zwiastuny i zdjęcia

"Dynasty" (Fot. CW)

0
1 2 3 4

Jesienią reboot "Dynastii" i dramat wojskowy "Valor", wiosną "Black Lightning" i "Life Sentence" z Lucy Hale w roli głównej. Zobaczcie, jak prezentują się seriale z nowej ramówki CW.

"Dynasty"

Reboot "Dynastii", kultowej opery mydlanej, którą w Polsce oglądaliśmy na początku lat 90. Podobnie jak oryginał, serial opowiadać będzie o dwóch najbogatszych rodzinach Ameryki, Carringtonach i Colbych, walczących ze sobą o to, o co walczą bogacze: pieniądze, władzę, władzę związaną z pieniędzmi itp., itd. Podstawowa różnica pomiędzy obydwoma serialami jest taka, że bohaterka, która poślubia bogacza, teraz jest Latynoską.

Ta bohaterka to oczywiście Cristal (Nathalie Kelley), która wychodzi za mąż za bajecznie bogatego i znacznie od niej starszego Blake'a Carringtona (Grant Show). Jak możecie zobaczyć w zwiastunie i fragmencie poniżej, córka Blake'a, Fallon (Elizabeth Gillies), nie jest tym zbytnio zachwycona i postanawia udowodnić, że Cristal to zwykła oszustka. Kiedy plan idzie nie po jej myśli, decyduje się sprzymierzyć z największą rywalką swojego ojca. Tymczasem Cristal ma zupełnie inny problem - pojawia się jej bratanek, który grozi, że ujawni sekrety z jej przeszłości.

Nową "Dynastię" tworzą Josh Schwartz i Stephanie Savage - duet, któremu zawdzięczamy "Plotkarę".

dynasty02

1 2 3 4