5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Riverdale" (Fot. CW)

0

Luke Perry mówi, czym powinien zająć się Fred w 2. sezonie "Riverdale". Penelope Cruz w peruce Donatelli na planie "American Crime Story". Pierwsze zdjęcia z "Alias Grace" - nowego miniserialu Netfliksa. A oprócz tego "Younger" i nie tylko.

1. Luke Perry mówi, czym powinien zająć się Fred w 2. sezonie "Riverdale". Grany przez Luke'a Perry'ego Fred Andrews to bohater największego cliffhangera 1. sezonu "Riverdale". Aktor jest jednak dobrej myśli i mówi, czego chciałby dla Freda w 2. sezonie: żeby robił więcej rzeczy dla własnej przyjemności. Camping, wyjazd na ryby, te sprawy.

2. Penelope Cruz w peruce Donatelli na planie "American Crime Story". 3. sezon "American Crime Story" już powstaje, a jeśli mieliście wątpliwości co do tego, czy Penelope Cruz będzie przekonującą Donatellą Versace, zajrzyjcie tutaj. Pierwsze zdjęcia z planu już są.

3. Jennifer Westfeldt pojawi się w "Younger". Jennifer Westfeldt dostała rolę powracającą w 4. sezonie "Younger". Zobaczymy ją w roli pisarki, której pomysł na książkę bardzo się spodoba Lizie (Sutton Foster).

4. William Forsythe w 3. sezonie "The Man in the High Castle". William Forsythe wcieli się w J. Edgara Hoovera, pierwszego dyrektora FBI.

5. Pierwsze zdjęcia z "Alias Grace" - nowego miniserialu Netfliksa. Pojawiły się zdjęcia z "Alias Grace", 6-częściowego miniserialu Netfliksa i kanadyjskiej telewizji CBC na podstawie książki Margaret Atwood. Serial opowie historię kontrowersyjnego wyroku wykonanego na Grace Marks (znana z "11.22.63" Sarah Gadon), irlandzkiej służącej, która została skazana za morderstwo swojego kanadyjskiego pracodawcy i jego pomocy domowej w 1843 roku. W serialu grają m.in. Zachary Levi i Anna Paquin.

Alias Grace

Alias Grace