Królewskie chrzciny na dworze Wiktorii. Mamy pierwszy fragment 2. sezonu

"Wiktoria" (Fot. ITV)

Latem ma wrócić z nowymi odcinkami "Poldark", a jesienią premierę będzie mieć 2. sezon "Wiktorii". Pojawił się pierwszy fragment z Jenną Coleman i Tomem Hughesem.

Serial kostiumowy "Wiktoria" to obecnie jeden z największych hitów telewizyjnych w Wielkiej Brytanii i zarazem niezły towar eksportowy, który dzięki Telewizji Polskiej zainteresował także Polaków. 2. sezon na Wyspach zostanie pokazany jesienią, w planach na ten rok jest także odcinek świąteczny. Na razie nie wiadomo, kiedy nową odsłonę popularnego serialu kostiumowego pokaże TVP.

Ale za to mamy już pierwszy fragment 2. sezonu, w którym widzimy królową i jej małżonka (Jenna Coleman i Tom Hughes) podczas chrztu córki, urodzonej w finale 1. sezonu. Mała Wiktoria - córka dostała imię po matce - będzie w przyszłości cesarzową niemiecką. A na razie zobaczymy zmagania królowej z macierzyństwem, która podchodziła do niego bardzo niechętnie.

2. sezon "Wiktorii" będzie składać się z 8 odcinków, a pojawią się w nim m.in. Diana Rigg i znany z "Line of Duty" Martin Compston.

REKLAMA