6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Orphan Black" (Fot. BBC America)

Zwiastun finałowego sezonu "Orphan Black". "Chicago Justice" skasowane. Showtime bije rekordy dzięki "Twin Peaks". A oprócz tego "Flaked", "Marvel's Inhumans" i nie tylko.

1. Zwiastun finałowego sezonu "Orphan Black". Serial powraca 10 czerwca, a tymczasem mamy pełny zwiastun, wypakowany po brzegi akcją i klonami.

2. Showtime bije rekordy dzięki "Twin Peaks". Wyników oglądalności "Twin Peaks" w telewizji jeszcze nie ma, ale już wiadomo, że rekordowa liczba osób założyła sobie w ten weekend konta na platformach streamingowych Showtime'a - Showtime Anytime and Showtime On Demand. Stacja wypuściła tylko na nich trzeci i czwarty odcinek serialu (w Polsce jest podobnie, tzn. te odcinki są dostępne tylko na HBO GO).

3. "Chicago Justice" skasowane. Serial Dicka Wolfa żegna się z widzami po jednym sezonie. Na razie nie wiadomo, czy Jon Seda powróci do "Chicago P.D.".

4. Zwiastun 2. sezonu "Flaked". Serial wraca 2 czerwca.

5. Pies Lockjaw w króciutkim klipie z "Marvel's Inhumans". Genetycznie zmienione stworzenie, które pomaga rodzinie królewskiej w teleportacji, pojawiło się w pierwszym klipie z "Marvel's Inhumans". Na zwiastun nadal czekamy.

6. Nowy "Ojciec Brown" już w księgarniach. 23 maja nakładem wydawnictwa Replika ukazał się drugi tom opowiadań kryminalnych "Ojciec Brown. Najgorsza zbrodnia na świecie" Gilberta Keitha Chestertona. Bohaterem cyklu jest detektyw w sutannie, którego możecie także kojarzyć z serialu "Ojciec Brown". Książkę będzie można u nas wygrać w konkursie.

ojciecbrown45

REKLAMA