Niesamowita Penelope Cruz jako Donatella Versace. Pierwsze zdjęcie z 3. sezonu "American Crime Story"

Penelope Cruz w filmie "Volver"

Takiej Penelope Cruz jeszcze nie widzieliście! Pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie z "The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story", a na nim serialowa Donatella.

Ryan Murphy tworzy teraz równocześnie dwa kolejne sezony "American Crime Story" i to ten trzeci, opowiadający o morderstwie projektanta mody Gianniego Versacego, budzi więcej emocji. Także dlatego, że już wcześniej pojawiły się zakulisowe fotki. A teraz mamy coś więcej.

"Entertainment Weekly" wypuściło zdjęcie Penelope Cruz w roli Donatelli Versace, siostry zamordowanego w 1997 roku króla mody, która przejęła jego imperium. Zrobiono je przy basenie Villa Casa Casuarina, willi Versacego w Miami Beach, gdzie mieszkał i gdzie został zabity. Dziś w jego dawnym domu są apartamenty i restauracje.

W 2018 roku mają się pojawić dwa sezony "American Crime Story". W trzecim, skupiającym się wokół zabójstwa Versacego, zagrają m.in. Edgar Ramirez jako Gianni Versace, Darren Criss jako jego morderca, Andrew Cunanan i Ricky Martin jako partner Versacego, Antonio D'Amico.

Z kolei drugi sezon opowiadać będzie o Nowym Orleanie po huraganie Katrina, a zagrają w nim m.in. Annette Bening jako gubernator Luizjany, Kathleen Blanco, Matthew Broderick jako dyrektor FEMA Michael D. Brown i Dennis Quaid jako prezydent George W. Bush.

acs-versace456

REKLAMA