6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Get Down" (Fot. Netflix)

"The Get Down" skasowane po jednym sezonie. Mel Rodriguez i Vera Farmiga w obsadzie "Electric Dreams". Mark Sheppard opuszcza stałą obsadę "Supernatural". A oprócz tego "Happy Valley" i nie tylko.

1. "The Get Down" skasowane. Netflix skasował muzyczną produkcję Baza Luhrmanna po zaledwie jednym sezonie. To pierwszy serial Netfliksa, który spotkał taki los. Luhrmann zamieścił na Facebooku wiadomość do fanów, w której podziękował za wsparcie, także ikonom hip-hopu, biorącym udział w projekcie. "Zobaczymy się po drugiej stronie" - napisał reżyser, który teraz ma w planach kolejny film.

2. Mel Rodriguez i Vera Farmiga w obsadzie "Electric Dreams". Channel 4 i Amazon tworzą antologię "Philip K. Dick's Electric Dreams" na podstawie opowiadań tego pisarza. Każdy odcinek będzie opowiadał inną historię. Mel Rodriguez i Vera Farmiga zagrają główne role w odcinku "Kill All Others", w którym zobaczymy faceta wiszącego na latarni ulicznej i kompletnie ignorowanego przez przechodniów - po tym jak popularna polityk (Farmiga) zachęciła ludzi do przemocy.

3. "Happy Valley" wróci pod koniec 2018 roku. Na 3. sezon brytyjskiego serialu "Happy Valley" będziemy czekać aż do końca 2018 roku. Tak przynajmniej mówi producentka wykonawcza Nicola Shindler, która także zapewnia, że nieprawdziwe są plotki, jakoby Sarah Lancashire chciała porzucić serial. Sierżant Catherine Cawood powróci, tylko będziemy musieli poczekać.

4. HBO rezygnuje z projektu Jona Stewarta. Animowany projekt Jona Stewarta nie dojdzie do skutku. Pojawiły się trudności techniczne, związane z tym, że w opartych na animacji odcinkach miały być komentowane bieżące wydarzenia.

5. Zwiastun 2. sezonu "Queen of the South". Serial wraca 2 czerwca.

6. Mark Sheppard opuszcza stałą obsadę "Supernatural". Mark Sheppard nie wróci w stałej obsadzie 13. sezonu "Supernatural". Aktor pożegnał się z fanami i napisał na Instagramie, że przyszedł czas na coś nowego.

REKLAMA