Lubicie brytyjskie seriale? "Doktor Foster" pojawiła się na ShowMaksie

"Doktor Foster" (Fot. BBC)

Piątek to dzień dostawy nowych seriali na ShowMaksie. W tym tygodniu pojawiła się bardzo miła niespodzianka: brytyjska "Doktor Foster", którą polecaliśmy w Serialowej alternatywie.

Od wczoraj na polskim ShowMaksie znajdziecie 7. odcinek "Opowieści podręcznej" i 6. odcinek 3. sezonu "Fargo". Dziś z kolei dołączyła do nich "Doktor Foster" - składający się z pięciu odcinków brytyjski dramat z Suranne Jones w roli głównej, opowiadający o zdradzie i jej konsekwencjach. To skromna produkcja BBC, napisana i zagrana niczym najlepszy teatr telewizji, którą mieliśmy już okazję chwalić na naszych łamach.

"Serial BBC to fascynująca podróż przez uporządkowany świat, który w jednej chwili posypał się niczym domek z kart. Tym bardziej robiąca wrażenie, że swoją prostotą i normalnością aż bije po oczach. To nie kolejna wymyślna fabuła, ale historia, która może zdarzyć się tu i teraz, w sąsiedztwie lub nawet pod naszym własnym dachem" - pisał o "Doktor Foster" Mateusz w Serialowej alternatywie.

Zapraszamy do testowania serwisu ShowMax. Pierwsze 14 dni za darmo >>>

"Doktor Foster" stała się wielkim hitem w Wielkiej Brytanii, choć nie jest thrillerem ani kryminałem, tylko skupiającą się na najprostszych ludzkich emocjach opowieścią o zdradzanej kobiecie. W BBC oglądało ją 10 mln widzów, a grająca główna rolę Suranne Jones odebrała nagrodę BAFTA. W tym roku ma się pojawić 2. sezon.

REKLAMA