Niesamowite dzieciaki ze "Stranger Things" szaleją w "Lip Sync Battle". Zobaczcie fragmenty występów

"Lip Sync Battle" (Fot. Spike)

Tyle energii nie było w "Lip Sync Battle" od dawna! Chłopcy ze "Stranger Things" rywalizowali ze sobą w najnowszym odcinku, udając takich artystów jak LL Cool J czy Maroon 5.

Telewizja Spike, która emituje program "Lip Sync Battle", wypuściła cztery krótkie klipy z najnowszego odcinka z młodzieżą ze "Stranger Things". Zabrakło niestety Millie Bobby Brown, serialowej Jedenastki, ale za to chłopcy pojawili się w komplecie.

Ich wybory muzyczne były bardzo interesujące: Finn Wolfhard postanowił na Weezer i "Buddy Holly", Noah Schnapp zmierzył się z "Moves Like Jagger" Maroon 5, Gaten Matarazzo w kwiecistej koszuli szalał w piosence "50 Ways to Say Goodbye" Train, a wszystkich i tak pobił Caleb McLaughlin jako LL Cool J w utworze "I'm Bad". Sam LL Cool J był absolutnie zachwycony występem.

Furorę zrobiły zresztą nie tylko występy, ale i to, jak młodzi aktorzy podeszli do rywalizacji. Po każdym występie wszyscy padali sobie w objęcia, a na koniec wszyscy oznajmili zgodnie, że wygrana Caleba McLaughlina to tak naprawdę wygrana ich wszystkich.

REKLAMA