5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Więcej straszenia w 2. sezonie "Stranger Things". Cheyenne Jackson w 7. sezonie "American Horror Story". Bryan Fuller mówi, że powrót "Hannibala" jest możliwy. A oprócz tego "Black Mirror" i nie tylko.

1. Więcej straszenia w 2. sezonie "Stranger Things". Producent wykonawczy "Stranger Things" Shawn Levy powiedział w wywiadzie dla GoldDerby, że w 2. sezonie bohaterów czekają znacznie większe niebezpieczeństwa niż w pierwszym i że kiedy spojrzymy z ich perspektywy, Demogorgon nie będzie już wyglądał aż tak strasznie.

2. Cheyenne Jackson w 7. sezonie "American Horror Story". Choć oficjalnie go nie zapowiedziano, Cheyenne Jackson na pewno pojawi się w nowej odsłonie horroru Ryana Murphy'ego. Aktora dostrzeżono na planie serialu.

3. Adam Pally tworzy komedię dla Hulu. Znany z "Happy Endings" Adam Pally stworzy dla Hulu serial komediowy oparty na żartach z twitterowego profilu @LosFelizDaycare, który wyśmiewa współczesne podejście do rodzicielstwa. Scenariusz pilota napisze autor tych tweetów, Jason Shapiro.

4. Bryan Fuller mówi, że powrót "Hannibala" jest możliwy. W rozmowie z "Entertainment Weekly" Bryan Fuller mówił o ewentualnym powrocie "Hannibala". Twórca zdradził, że ma pewien pomysł na 4. sezon i że już rozmawiał na ten temat z Hugh Dancym i Madsem Mikkelsonem, a także producentką Marthą De Laurentiis.

5. Charlie Brooker o scenie wyciętej z "San Junipero". Charlie Brooker zdradził, że w "San Junipero" miała być scena z Kelly spędzającą czas z dziećmi w przedszkolu. A potem mieliśmy się zorientować, że wszystkie te dzieci nie żyją. Uznano jednak, że byłoby to zbyt smutne, i ze sceny zrezygnowano.

REKLAMA