5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jane the Virgin" (Fot. CW)

Twórczyni "Jane the Virgin" o tożsamości narratora. Koreańczycy stworzą serial o pannie Marple. Robin Wright nie dostała podwyżki w "House of Cards". A oprócz tego "Preacher" i nie tylko.

1. Twórczyni "Jane the Virgin" o tożsamości narratora. Pewnie już się zorientowaliście, że narrator "Jane the Virgin" jest w jakiś sposób związany z fabułą. Jego słowa z finału 3. sezonu - powiedział, że znajduje się wśród osób, które kochają Xiomarę najbardziej - sprawiły, że fani zaczęli się zastanawiać, czy to przypadkiem nie Mateo, zmarły dziadek Jane. Twórczyni serialu Jennie Urman obiecuje, że wszystkiego w końcu się dowiemy. Tożsamość narratora zostanie ujawniona w finale serialu - to jedna z dwóch ostatnich scen, które już są zaplanowane.

2. Koreańczycy stworzą serial o pannie Marple. Bohaterka książek Agathy Christie ponownie ożyje na ekranie. Nowy serial nosi tytuł "Miss Ma.", ma składać się z 16 odcinków i zagrają w nim najbardziej znani koreańscy aktorzy.

3. Robin Wright nie dostała podwyżki w "House of Cards". Robin Wright walczyła o równą płacę w "House of Cards" i wygląda na to, że się nie udało. Aktorka zdradziła w wywiadzie z "Rhapsody", że nie dostała podwyżki, ale dostała szansę, żeby reżyserować serial, a także dołączyć do grona producentów. Kevin Spacey zarabia więcej, bo jest nie tylko odtwórcą głównej roli, ale także jednym z producentów wykonawczych.

4. "Twin Peaks" dziś wieczorem w HBO. Dziś o godz. 22:10 HBO pokaże odcinki 3 i 4 nowego "Twin Peaks". Oba są już dostępne na HBO GO.

5. "Preacher" w Nowym Orleanie. Zobaczcie jeszcze jedną zapowiedź 2. sezonu.

REKLAMA