5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Defenders" (Fot. Netflix/EW)

Cała akcja "The Defenders" rozegra się na przestrzeni 48 godzin. Netflix zamawia swój pierwszy turecki serial. BBC planuje co najmniej jeszcze pięć serii "Doktora Who". A oprócz tego "Twin Peaks" i nie tylko.

1. Cała akcja "The Defenders" rozegra się na przestrzeni 48 godzin. Informację zdradził Finn Jones, czyli serialowy Iron Fist, w rozmowie z SuperBroMovies.

2. Netflix zamawia swój pierwszy turecki serial. W 2018 roku Netflix zabierze nas do Turcji. Pierwszy turecki serial platformy będzie składał się z 10 odcinków wypełnionych akcją, a także historią i legendami imperium otomańskiego. Fabuła skupiać się będzie wokół młodego człowieka, który odkrywa, że posiada niezwykłe moce. Kiedy mroczne siły zaczną zagrażać Stambułowi, bohater stanie do walki razem ze swoją ekipą złożoną z różnego rodzaju outsiderów.

3. BBC planuje co najmniej jeszcze pięć serii "Doktora Who". BBC zawarło umowę z chińską telewizją, na mocy której cały "Doktor Who" zostanie pokazany Chińczykom. Umowa obejmuje także przyszłe sezony, do 15 włącznie.

4. Madeline Zima opowiada o castingu do "Twin Peaks". Nie tylko to, co się działo na planie "Twin Peaks", było jedną wielką tajemnicą. Madeline Zima powiedziała, że kiedy pojawiła się na przesłuchaniu, wiedziała tylko, że to jakiś projekt Showtime'a. Nikt jej nie powiedział, że stara się o rolę w "Twin Peaks", nie było też scenariusza - przesłuchanie polegało na tym, że rozmawiała z dyrektor castingową.

5. Nowy plakat "Castlevanii". Serial startuje 7 lipca i ma taki oto międzynarodowy plakat, utrzymany w stylu okładki pierwszej z gier z 1986 roku.

castlevania3456

REKLAMA