Konkurs z serialem "Goldbergowie". Do wygrania gadżety w stylu lat 80., w tym serialowe kostki Rubika

"Goldbergowie" (Fot. ABC)

W czwartkowe wieczory Comedy Central pokazuje sitcom "Goldbergowie" o szalonej rodzince z lat 80. U nas możecie wygrać gadżety w stylu retro, w tym kostkę Rubika z logo serialu.

Kasety VHS, walkmany, kolorowe ubrania i dziwne fryzury - Comedy Central w czwartkowe wieczory zabiera widzów do przeszłości, oczywiście w komediowym stylu. "Goldbergowie" to komedia, opowiadająca o rodzinie z typowego amerykańskiego przedmieścia, tyle że żyjącej w latach 80. Na czele tej szalonej familii kroczą nadopiekuńcza Beverly oraz jej troskliwy, choć szorstki mąż, Murray. Małżeństwo stara się zapanować na trójką swoich dzieci: atrakcyjną 17-latką Ericą, Barrym z syndromem środkowego dziecka i 11-letnim Adamem, który zaczyna odkrywać otaczający go świat. Razem z nimi mieszka senior rodu, Albert "Pops" Solomon, który uczy najmłodszego wnuka tajnych technik podrywu.

Serial emitowany jest na kanale Comedy Central w czwartkowe wieczory, o godz. 22:00, po dwa odcinki naraz. A my z tej okazji zapraszamy Was do udziału w konkursie z nagrodami od Comedy Central. Rozdajemy 4 zestawy gadżetów nawiązujące do epoki, w której rozgrywają się "Goldbergowie". W ich skład wchodzą opaski frotte z logo serialu, rozdzielniki w kształcie starych telewizorów oraz kostki Rubika, również z "Goldbergami".

Ponieważ serial dzieje się w latach 80., mamy dla Was takie zadanie konkursowe: Napiszcie, co byście zrobili, gdybyście mogli na jeden dzień cofnąć się w czasie i znaleźć się w świecie serialowych Goldbergów. Prosimy o kreatywne, pomysłowe odpowiedzi - nie dłuższe niż 500 znaków!

Nagrody otrzymają 4 osoby, których odpowiedzi spodobają nam się najbardziej. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres redakcja@serialowa.pl do 10 czerwca 2017 roku, do godz. 23:59. W tytułach maili umieszczajcie "Konkurs Goldbergowie". Regulamin konkursu jest dostępny tutaj. Pamiętajcie o podaniu imienia, nazwiska, adresu kontaktowego, a także numeru telefonu.

goldbergowie00

goldbergowie01

REKLAMA