5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Riverdale" (Fot. CW)

0

WGN America kasuje "Underground". NBC jednak nie przeniesie "This Is Us" na czwartek. Cole Sprouse obiecuje mroczne "Riverdale" w 2. sezonie. A oprócz tego "Carpool Karaoke" i nie tylko.

1. WGN America rezygnuje z "Underground" i seriali w ogóle. Telewizja WGN America skasowała po dwóch sezonach "Underground" i tym samym całkiem zrezygnowała z tworzenia własnych seriali. Na razie nie wiadomo, jaka będzie dalsza strategia stacji - być może seriale wrócą, ale w mniej ambitnej formie.

2. NBC zmienia jesienną ramówkę - "This Is Us" wciąż ze wtorki. NBC zrezygnowało z przeniesienia "This Is Us" na czwartki. Serial wciąż będzie pokazywany po "The Voice" we wtorkowe wieczory, a razem z nim przeniesie się na wtorki "Law & Order True Crime: The Menendez Murders". W czwartki pokazywane będą komedie: "Superstore", "The Good Place", "Will & Grace" i "Great News", a po nich "Chicago Fire".

3. "Carpool Karaoke: The Series" z premierą latem. Start pełnej serii, opartej na segmencie z programu Jamesa Cordena, zaplanowany jest na 8 sierpnia w serwisie Apple Music.

4. Miles Gaston Villanueva w "Law & Order True Crime: The Menendez Murders". Aktor wcieli się w jednego z tytułowych braci, Lyle'a Menendeza.

5. Cole Sprouse obiecuje mroczne "Riverdale" w 2. sezonie. W mrocznym kierunku skręci, zarówno "Riverdale", jak i grany przez Cole'a Sprouse'a Jughead. Zobaczcie rozmowę aktora z TVLine.