Konkurs z serialem "Twin Peaks". Do wygrania książki "Sekretny dziennik Laury Palmer"

"Twin Peaks" (Fot. Showtime)

Wszystkich fanów "Twin Peaks" zapraszamy do poszerzenia wiedzy o serialowym świecie. Znak wydał "Sekretny dziennik Laury Palmer", napisany przez córkę Davida Lyncha.

Nakładem wydawnictwa Znak ukazał się "Sekretny dziennik Laury Palmer", którego autorką jest Jennifer Lynch, córka reżysera Davida Lyncha, twórcy "Twin Peaks". To historia opowiedziana z perspektywy zamordowanej nastolatki, która przed śmiercią przeżyła prawdziwy koszmar. Książka uzupełnia fabułę serialu, wzbogacając ją o nowe fakty.

Zapraszamy Was do konkursu, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy "Sekretnego dziennika Laury Palmer". Zadanie konkursowe: Napiszcie, z kim z bohaterów "Twin Peaks" chcielibyście pójść na kawę albo drinka - i dlaczego. Prosimy o kreatywne, oryginalne odpowiedzi - nie dłuższe niż 500 znaków! Nagrody otrzyma pięć osób, których odpowiedzi spodobają nam się najbardziej.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres redakcja@serialowa.pl do 12 czerwca 2017 roku, do godz. 23:59. W tytułach maili umieszczajcie "Konkurs Twin Peaks". Regulamin konkursu jest dostępny tutaj. Pamiętajcie o podaniu imienia, nazwiska, adresu kontaktowego, a także numeru telefonu.

Lynch_Sekretny dziennik Laury Palmer_3D

REKLAMA