Kaznodzieja i jego ekipa ruszają w Amerykę. Zwiastun 2. sezonu "Preachera" jest kompletnie szalony

"Preacher" (Fot. AMC)

Bohaterowie "Preachera" wreszcie opuszczają swoją mieścinę w Teksasie, a towarzyszy im "We Got the Beat". Zobaczcie zwiastun 2. sezonu, który jest bardziej efektowny niż cały 1. sezon razem wzięty.

Już 19 czerwca powróci do nas "Preacher". 2. sezon będzie składał się z 13 odcinków, w których kaznodzieja z Teksasu Jesse Custer (Dominic Cooper), jego była dziewczyna Tulip (Ruth Negga) i irlandzki wampir Cassidy (Joseph Gilgun) rozpoczną wyprawę w poszukiwaniu Boga oraz zostaną wciągnięci w wojnę pomiędzy niebem, piekłem i wszystkim pośrodku.

Jak dowiedzieliśmy się pod koniec 1. sezonu, Jessego i jego przyjaciół prześladuje tajemniczy kowboj (Graham McTavish), który jest komiksowym Świętym od Morderców. Teraz zobaczymy go ponownie, a poza tym większość obsady będzie wymieniona ze względu na to, co wydarzyło się w finale poprzedniej serii. W nowych rolach pojawią się Noah Taylor, Pip Torrens, Julie Ann Emery, Malcolm Barrett, Justin Prentice i Ronald Guttman.

O tym, jak bardzo serial się zmieni, możecie się przekonać, oglądając zwiastun 2. sezonu. "Preacher" wreszcie rusza w drogę, planuje zahaczyć o Nowy Orlean i oddawać się wszelkiego rodzaju szaleństwom.

REKLAMA