5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Riverdale" (Fot. CW)

0

Skeet Ulrich z awansem w "Riverdale". "Blood Drive" ze zwiastunem w stylu filmów grindhouse. AMC zamawia nowe projekty. A oprócz tego "Carpool Karaoke" i nie tylko.

1. Skeet Ulrich z awansem w "Riverdale". Skeet Ulrich, czyli serialowy tata Jugheada, będzie w stałej obsadzie 2. sezonu "Riverdale".

2. AMC zamawia nowe projekty. AMC rozpoczęło prace nad scenariuszami trzech potencjalnych serialowych nowości. "NOS4A2" to serial na podstawie książki Joego Hilla, którego główna bohaterka posiada dar znajdowania różnych rzeczy, a także ludzi - jak np. faceta, który porywa dzieci i zabiera je do przerażającego miejsca zwanego "Christmasland". Serial tworzy Jami O'Brien ("Hell on Wheels", "Fear the Walking Dead"). "Pandora" od Sama Vincenta i Jonathana Brackleya ("Humans", "MI-5") to pełny tajemnic thriller z historią o globalnym zasięgu. Bohaterami jest trójka zwykłych ludzi, którzy próbują poskładać w całość mroczne sekrety wyciekające z internetu, po ataku za pomocą złośliwego oprogramowania. Z kolei "Silent History", które tworzą Claire Carré i Charles Spano ("Embers") to opowieść o pokoleniu niezwykłych dzieci, które rodzą się bez umiejętności przyswojenia sobie języka, ale za to z mnóstwem zaskakujących zdolności.

3. Zmiany w obsadzie "Kevin Can Wait". Erinn Hayes, czyli serialowa żona tytułowego bohatera, została wyrzucona z "Kevin Can Wait". Do stałej obsady dołączy za to Leah Remini, która kiedyś grała żonę Kevina Jamesa w "King Of Queens".

4. "Blood Drive" ze zwiastunem w stylu filmów grindhouse. Szalony wyścig startuje 14 czerwca.

5. James Corden zabiera "Carpool Karaoke" do Londynu. W przyszłym tygodniu "The Late Late Show" będzie nadawane z Londynu, a gościem w "Carpool Karaoke" będzie Ed Sheeran.