6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"UnReal" (Fot. Lifetime)

0

"UnReal" powróci dopiero w 2018 roku. Hannah nie zniknie z "Trzynastu powodów". "The Punisher" prawdopodobnie zadebiutuje w listopadzie. A oprócz tego "Flash" i nie tylko.

1. "UnReal" powróci w 2018 roku. 3. sezon "UnReal", w którym zobaczymy Caitlin FitzGerald w roli panny do wzięcia, pojawi się dopiero w 2018 roku. Informację ujawniła na Twitterze Constance Zimmer, potwierdził ją także Lifetime.

2. Hannah nie zniknie z "Trzynastu powodów". Hannah Baker pojawi się w 2. sezonie "Trzynastu powodów" i będziemy oglądać ją częściej, niż sądziliśmy. "Zobaczymy Hannę we flashbackach. Zobaczymy takie części życia Hanny, których nie widzieliśmy w 1. sezonie. Jeszcze nie rozmawialiśmy o szczegółach, ale wiem, że będziemy kontynuować ten dialog i dalej rozwijać tę historię" - powiedziała Katherine Langford na łamach Mashable.

3. "The Punisher" prawdopodobnie zadebiutuje w listopadzie. Dearbhla Walsh, reżyserka i montażystka jednego z odcinków serialu "The Punisher" przypadkiem zdradziła w wywiadzie dla The Hollywood Reporter, że serial pojawi się w listopadzie. Netflix tego nie potwierdził.

4. "Daredevil", "Jessica Jones" i "Luke Cage" wrócą w 2018 roku. Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia od Netfliksa, ale wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku zobaczymy kolejne sezony tych trzech seriali. Na razie nie wiadomo, co z kontynuacją "Iron Fist".

5. Oto czarny charakter z 4. sezonu "Flasha". TVLine podaje, że głównym wrogiem Flasha w 4. sezonie będzie Clifford DeVoe aka The Thinker. Na razie nie wiadomo, kto go zagra.

6. Wallace Shawn w serialu "Graves". Wallace Shawn zagra demokratycznego senatora i zarazem przeciwnika Margaret (Sela Ward) w wyborach do Senatu.